Uues kodus

Liina

Sugu: emane

Värvus: laiguline, valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Kaarepere
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Hoiukodu kirjutab 09.03.23:
Välimuse järgi võib Liina tunduda tavalise tibina – blond, sale ja pikkade koibadega, noor ja pea laiali otsas. Aga tegelikult on tegu väga armsa kassipreiliga, kes huvitub väga nii inimese lähedusest kui ka kõigist muudest kassiasjadest. Preilile kohaselt on ta väga heade kommetega: käib alati ilusti kastis ja sööb kausi tühjaks. Talle meeldib küll ringi joosta ja mürad,a aga veel olulisem on talle inimesega läbi saada – kuulab keeldu ja tuleb kutsumise peale. Lausa nii palju, et on pigem arg kui julge, ootamatutes olukordades igaks juhuks põgeneb. Õnneks tuleb julgus ruttu – Liina on päevade ja nädalatega hoiukodus kohanenud.
Kõik pildid Liinast, mis pole udused, on tehtud lamades, sest jalul olles on ta liiga väle, et pildile saada. Liina tuleb ka hiirte püüdmine väga hästi välja! Vaevalt, et mõni üldse püüdmata jäänud on, hoiukodus on kinni püütud ja ära söödud vähemalt kuus hiirt, aga võib-olla ka rohkem, sest kõiki ette ei näidata. Liina on noor ja energiat täis kass, talle meeldib väga mängida, kui temaga ei mängita, siis ta oskab ise kah – kasvõi kell neli hommikul. Liina tahab ka pai ja suhelda, ehkki hetkel on ta veel noor: õhtuti kaisus tahab paide vahele pigem käega mängida, mitte lihtsalt vedeleda ja nurruda. Aga kasvades saab ilmselt temast väga suur kaisu-kiisu.

Kuu aega tagasi ilmus ühe kortermaja juurde imearmas pisike kassike. Kiisu oli väga sõbralik ja otsis inimeste lähedust, seega mõtlesid kortermaja elanikud esialgu, et ehk on tegemist kellegi kodukassiga, kes lihtsalt nende maja juurde vahel rändab. Kuid päevad möödusid, ilmad läksid järjest külmemaks ja kassike ei läinud enam kuhugi. Majainimesed andsid talle süüa, lasid tal öökülmade eest maja keldrisse sooja tulla ning lõpuks võtsid ka meiega ühendust.
See vahvate laikudega kiisu sai meie juurde tulles nimeks Liina ja on nüüd endale (hoiu)kodu otsimas! Tegemist on tõeliselt armsa ja hella südamega kassiga, kes armastab inimesi ning paitusi. Tõenäoliselt on tegemist endise kodukassiga, kuid kiipi tal polnud, seega ootab ta huviga enda tulevasi omanikke 😉 Praegu peab ta elama kassitoas puuris ja sellisele sõbralikule kassile, kes palju parema meelega kellegi süles nurru lööks, on see väga raske ja stressi tekitav. Tule talle kassituppa külla ja vii ta koju!

Kui sul on võimalik talle hoiukodu pakkuda, siis palun anna sellest meile märku:
Paku hoiukodu

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×