Otsib kodu

Lemps

Sugu: isane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 4 a.
  • Omanik loobus
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud

Kassi info

Kassipoiss Lemps, omadele ka Kessu, leidis küll aasta 2020 alguses kodu, kuid kahjuks on omaniku elutingimuste muutuste tõttu Lemps uuesti koduotsingul.

Kodu kirjutab:

Kessu on 4 aastane kiisu, kellel on pigem omapärane iseloom. Talle meeldivad aktiivsed mängud kassi-leludega, aga peamiselt naudib ta väga õues olemise aega ja putukate tagaajamist. Seda ei saa me kahjuks talle korteris elades väga palju pakkuda.

Kessu ei ole päris tavaline toakass, kes toimetaks omaette või magaks enamuse päevast maha. Talle meeldib seltskond, kuid ta ei ole eriti vaimustuses süles olemisest. Ta naudib seda kõige enam, kui arvab ise, et selleks on sobilik aeg. Juhul, kui talle saab liiga palju silitamist ja pai tegemist, siis ta annab sellest teada limpsimise või kerge näksimise teel. See on märk, et edasi ei ole vaja pai teha.

Söögi osas ei ole Kessu pirts. Armastab süüa kasside konservi, krõbuskeid, kui ka toorest toitu (tükkideks lõigatud kana südamed või maksa tükid).

Maal viibitud aja jooksul on kiisu tõestanud end sihikindla jahimehena, kui kõik toas lendavad putukad saavd ta tähelepanu. Samuti meedlib talle ka hiiri püüda.

Kessule parim kooslus oleks elada maal, kus ta saab pidevalt olla väljas, kulutada oma energiat jahtimisele ja uudistamisele ning õhtusemal ajal on alati tore puhata ja magada soojas ja pehmes pesas.

Kessule meeldib suhelda peamiselt täiskasvanutega, väikesed lapsed on tema jaoks intensiivsed ja oma rahulolematusest võib Kessu teada anda käpaga.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×