Uues kodus

Krahv de Bussy

Kassid kodus:Krahv de Bussy on Margot`abikaasa ja poegade isa, mis tähendab, et Henry, Madelaine ja Catherine on tema lapsed.
Tegemist on tõelise krahviga, kes teeb platsi oma pere ümber puhtaks kas või jõuga, kui ähvardamas on teine isane, aga samas inimestega oskab see aristokraatlik kass olla tõeline sõber – võtke ainult vaevaks teda pisut silitada ja näete ise. Tema hella poolt näitab hästi seegi, et oma poegadest hoolib ta tõesti – härra jaoks pole mingi vaev oma proua asemel hoopis ise poegi kasida. Isad, võtke õppust!
Tema stiili ja väljapeetust tõestab seegi, et ka pärast rasket operatsiooni talus ta vaikides paranemisvalu ja ei elanud sellest tekkivat frustratsiooni välja inimese või pere peal, vaid oli nendega jätkuvalt väljapeetult sõbralik ja viisakas. Tõeline meeshing! Kontakt: mariann@rammo.net Krahv on tõesti äärmiselt sõbralik. Sügad kurgu alt natuke ja tema poeks selle peale sul või varrukast sisse – nii mõnus on lihtsalt ennast käe vasti nühkida:D Tuuli Arvasin, et krahv võib silmaoperatsiooniga veel oodata, aga nüüd vaatan, et see laug kasvab aina edasi ja katab juba pupilli. Tuleb minna teda silmaarstile näitama, võib-olla on opiga kiire.
Kui see operatsioon õnnestuks, poleks tal enam ühtegi iluviga. See suurepärase iseloomuga kass oleks küll selle õnne ära teeninud. Ehk meeldiks ta siis kassivõtjatele rohkem?
Kehaehitus on tal tugev, sitke. Saba pole mitte ainult uhkelt püsti, vaid koguni uljalt teravnurga all selja peale kaldu. See tähendab: “Olen tiigrikutsu, ma ei karda kedagi ja võrgutan ära kõik naised, kassineiudest rääkimata”.
Ja mitte ainult naised! Krahv on jõudnud ära võluda ka meie kodu kõige vanema meeshinge, kellega ta tuba jagab. Vastupandamatu kõuts! Tema peale tasub küll silmaoperatsiooni raha kulutada. Krahv vastas ainukesena Iirise sõbralikule kallistusele, lakkus teda.
Kõik teised kassid, isased ja emased, näitasid üles ükskõiksust, sisisesid või lõid käpaga.
Krahv on sõbralik kõigi kassilaste vastu. Krahv de Bussy ja Iiris Kiss-Kiss elavad nüüd sõbralikult ühes toas. Nurruvad ja lakuvad üksteist. Ta on tõesti Hea Kass. Sobib inimestele, kes tahaksid oma kassi muudkui silitada ja silitada ja silitada 🙂 Lisaks on ta, jah, Tartu Kassikaitse aasta isa 2007 🙂 Raske on teda pidada kodus koos teise kõutsiga. Nii kui oma toast välja pääseb, lähevad kohe karvupidi kokku. Ega Kotu ka alla ei anna, ründab ise tagantjärele. Kui Krahv oma tuppa kinni pandud, käib vihane andmine ukse alt praost edasi, ähvardava sisina saatel.
Aga emaseid Krahv hoiab, lakub Iirise sabaaluse ka puhtaks. Nüüd ootab ees veel kodune hormoonravi. Krahv jõudis ära võluda ka Tallinna loomaarstid.
Sõitis bussis rahulikult Tallinna, Tallinnas autoga mööda linna ja tagasi Tartusse ilma mingi nurinata, nagu tõeline härrasmees. Astus üles kahes ajalehes: “Tartu Ekspressis” ja “Maaülikoolis”. Kadunud Irbise kohal elab praegu kassipoiss Irbis. Krahv võtab kõik lapsed soojalt vastu. Sõidab uude kodusse esmaspäeval. Krahv on nüüd juba peaaegu aasta elanud uues kodus Nõmmel Tallinnas ja tunneb ennast suurepäraselt. Väikeseid viperusi on meil muidugi juhtunud, näiteks see, et ta oli kuu aega kadunud. Muidugi minu enda süül, sest otsustasin temaga jalutamas hakata käima. Mis lõppes aga sellega, et äkitselt ta ehmatas ja tõmbas ennast lahti ja no siis läks tõeliseks jamaks. Olin lootuse täiesti kaotanud, kuid siis ühel õhtul ootas mind maja ees ei keegi muu kui Ärni( tal on uus nimi millele reageerib suurepäraselt). Imestasin et ta koha üldse üles leidis, sest väljas olime alles teist korda siis kui ta kaduma läks. Kuid peale kadumist(see oli vist augustis) elab siin nüüd hoopis teistsuguse iseloomuga kass. Rahulik, tahab koguaeg süles olla ja selline tõeline kodukass. Välisukse poole ta ei vaata ka enam.
Nii et meil läheb hästi, ja see kuidas ta hommikuti voodisse poeb on lihtsalt uskumatu. Tõeline sõber! Aga nimeks on Ärni ehk hellitavalt Ärntsu:) Mõtlen ikka tema peale, et kuidas tal läheb? Ta oli üks paremaid kasse, kes hinge puges.
Kuidas tal silmaga lood? Kas oli opist abi või kasvas see läbipaistmatu kile tagasi. Äsja püüdsin just ühe emase, täpselt Krahvi moodi välimuselt ja iseloomult ja ka sama silma viga. Kuii saame steriliseeritud, tuleb ehk temaga ka Tallinnas opil ära käia. 🙂 Silmaga on lood nii, et kile on umbes poole silma peal. Umbes kaks kuud panime rohtu aga siis arst arvas, et lõpetame ära. Aga natuke ta võib-olla näeb selle silmaga, ma pole muidugi päris kindel, sest vahel tormab köögikapi otsa aga noh õhtuti on tal lihtsalt selline jooksmise tuhin sees. Kui Tallinasse satute tulge Krahvi/Ärnit vaatama.

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×