Uues kodus

Kassitüdruk Kiki-Miki

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Tartumaa
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud

Kassi info

Maailma kartvast kiisust on hoiukodus saanud sõbralik, mänguline ja uudishimulik kassike, kes sülle võttes nurru lahti laseb. Armastab paisid ja kõrva tagant sügamist. Õhtul koju jõudes tuleb Kiki alati uksele vastu ja kui hommikul sisse magad, siis tuleb voodisse pai küsima. Päris sülekiisut pole temast veel saanud, kuid rahulikus kodus kannatliku meelega pole seegi vist enam kaugel. Pärast hambaarsti juures käiku on ta ka hambavalust vaba ning ajab palle taga nagu väike kassipoeg. Kiki on väikest kasvu ja jaapanipäraselt lühema sabaga kassineiu. Sobib hästi ainsaks kassiks või rahumeelse loomuga kassile seltsi.

Praeguses hoiukodus kipuvad teised kassid Kikit kiusama ja selle tõttu ootame talle ka väga hoiukodu pakkumisi! https://kassidkoju.eu/hoiukodu-kusimustik/

VAJAME HOIUKODU!
Kiki-Miki on ilusa mustriga ja heasüdamlik kiisu, kes vajab sotsialiseerumist. Praegu veedab ta suure osa aega kassitoas puuris, kus peidab end maailma eest pappkasti. Ometi ei ole tegemist agressiivse kassiga, ta vajab ainult võimalust inimest usaldada!
Ideaalne hoiukodu oleks kannatlik ja kasside iseloomuga tuttav, eelistatavalt ilma teiste loomadeta või väga sotsiaalsete loomadega.
Toetame hoiukodu toidu, liiva, arstiabi ja nõuga! Täida ära meie ankeet ja me võtame esimesel võimalusel sinuga ühendust. https://kassidkoju.eu/hoiukodu-kusimustik/

LL

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×