Uues kodus

Kessu

Sugu: emane

Värvus: kilpkonnakarva, kolmevärviline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 4 a.
  • Kodu loobus
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Kessu on 3-aastane veidi arglik, kuid siiski paimaias kiisu, kellest kodu oli sunnitud loobuma, kuna Kessu ei suutnud leppida perre sündinud beebiga. Kass sattus perelisast väga stressi ning muutus suurest hirmust isegi agressiivseks. Seega oli nii inimeste kui kassi heaolu nimel parim lahendus Kessule uus kodu leida.
Nüüdseks on Kessu kaks kuud elanud hoiukodus, taastunud stressist ja valmis minema oma igavesse päriskoju. See peaks olema koht, kus pole väikeseid lapsi ega koeri, ning inimeste hobid võiks mitte hõlmata mootorsaega puuvoolimist või elektrikitarrimängu. Samas võib kodus juba olemas olla sõbralik ja rahuliku loomuga kass, sest Kessu saab teiste kiisudega hästi läbi, ehkki liiga energiline mängukaaslane kipub teda ärritama. Kessu kasutab eeskujulikult liivakasti ja reageerib oma nimele, hommikuti tuleb pererahvast tervitama ja pai küsima.
Uus kodu peaks arvestama, et kindlasti kulub vähemalt 2 nädalat, enne kui Kessu hakkab kohanema ning esialgu varjub ta nii valjude helide kui ka võõraste inimeste tõttu. Talle peaks selleks võimaldama pesakest eraldatud kohas. Kuna Kessu eelistab kuivtoitu konservile, siis peab uus kodu veidi rohkem pingutama märgtoidu valikul ja kindlasti jälgima, et loom saaks piisavalt vedelikku, vältimaks neeruprobleeme tulevikus.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×