Otsib kodu

Julius

Sugu: isane

Värvus: hall, triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 1 a.
  • Kuperjanovi tn
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

VÕETUD KASSIPOJANA, HÜLJATUD, KUNA EI OLNUD PIISAVALT AKTIIVNE 💔

ja jäetud õue kõige karmima pakase ja miinuskraadide kätte. Mõistus ei võta …😥 Kass ei saa hakkama sellises keskkonnas ja oli määratud hoolimatult hukule.
Palun mõelge (kutsuge oma tuttavaid üles mõtlema) enne, kui kassi või ükskõik millise looma võtate. Loom ei ole inimese meeleheaks maailma loodud. Tal on oma vajadused ja oma õigused. Kui looma oma vastutada võtad, on see siduv. Eluaegne. Kass ei pea ja ei taha kogu aeg süles istuda ja olla inimese stressipall. Kuigi mõned kassid võivad seda pakkuda, ei ole see kassi eesmärk. Kassil on raskemaid aegu, ta satub stressi, kui inimeste eludes on pinged ja kui neil pole aega looma jaoks, kui kassil on valus ja tekivad tervisehädad, on vaja selle eest hoolt kanda. Neil on oma hingeelu ja ootused. Ja lõpuks on ok, kui inimese elus ja kodus ei ole kassi. Ei pea olema, kui ei olda valmis aktsepteerima kaasnevaid kohustusi.

*

Palun toeta selle kassi uut ja parema kodu otsingut ja meie võimalusi taolisi hüljatud kasse päästa ja mis enam, ennetada selliste juhtumite teket. Saad teha selleks püsiannetuse või pakkuda ajutist hoiukodu, et kass saaks mõnusas kohas oma uut armastavat kodu otsida.

👇Hoiukoduks hakkamiseks täida ankeet
kassidkoju.eu/hakka-hoiukoduks

👇Aita meil see hüljatud kass koju saada ja talle vajalik toit, protseduurid ja liiv osta:

Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: hüljatud kass
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015 või
Swedbank: EE412200221042553213

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×