Uues kodus

Janu

Kassid kodus:Tõsine tükk leidkassihärrat, kes vist küll pole kaua aega inimesega koos olnud, aga oskab vastavat seltskonda seda enam vääriliselt hinnata. Praeguses hoiukodus on tegu äärmiselt paihimulise ja seltsiva kassiga, kes sööb ääretult hea isuga ja oskab puhtust pidada.
Kassihärra on esialgsetest tervisehädadest üsna hästi toibunud ja on täitsa valmis selleks, et just sinu juurde uueks sõbraks kolida. Janu on kastreeritud ja vaktsineeritud. Kontakt: mariann@rammo.net või ingrid_parik@hotmail.com Mina tunnen Janu juba terve nädala. Tegu on ülirahuliku ja -mõnusa kassiga. Saab iseendaga hakkama. Kui temaga tegeleda, siis on ülirahul, mootor vuriseb, ei pelga kontakti. Isu nagu suurele mehele kohane. Soovitan.
-Mikk- Janu on tark kass oskab igast vigureid teha, igav ei hakka ;oD
Mulle meeldib!
Raido Janu on kass-inimese tÕeline unistus- usaldav, iseteadev, puhas, reeglitele parasjagu alluv ja oma tahtmist saav kassipoiss, kel mÕte töötab ja tänulikkusest puudu ei ole.Kindasti on tal kunagi olnud kodu ja tema inimesed pole talle fÜÜsiliselt liiga teinud. Soovin talle kiiret kosumist ja tevisesse tulekut! Inimene, kelle Janu kord oma pereliikmeks vÕtab ei kahtse seda kindlasti , aga peab olema 100% tema vääriline.
Kassidest vaimustunud , Janule hetkel lähedane , talle Õnneliku tulevikku sooviv
Mare Janu hoiukodust kirjutati: Janu on väga väga tore kass. Ta on enesekindel ja armas, paneb käpad ümber kaela kui sülle võtta ja teeb musi oma külma ja märja ninaga. Oskab uksi avada, käpaga toitu kausist välja tõsta ja mängib nagu kassipoeg, kuigi ise on 6 kilone suur kõuts. Liivakastis käimine on justkui hobi. Kindlasti on tal olnud kodu, sest nii tore, armas ja julge ei ole ükski elupõline tänavakass. Tervis on tal tänaseks väga hea. Janu väärib ainult kõige paremat kodu, mitte lihtsalt, et saaks ta kuhugi ära anda. Hoian teda endale seni, kuni talle pakutakse talle väärilist kodu. Janut on vääriline kodu ootamas!
Mariann Eelmisel pühapäeval (13. aprillil) kolis Janu oma päriskodusse Tartus Anne tänaval. Saa õnnelikuks päris oma kodus, armas Janu ja tee õnnelikuks ka oma uued perenaised!

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×