Uues kodus

Jaanuar

Sugu: isane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Jõhvi
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Noor Jaanuar on äärmiselt armas kiisu, kelles on palju potentsiaali saada nurrumootoriga sülekassiks. Kui temaga pikemalt tegeleda ja temaga jutustada, siis on näha, kuidas ta leebub, lõpetab hirmust värisemise ja tuleb isegi lähemale uudistama.

*

Kassituppa tulek on iga tänavakassi jaoks algul mõnevõrra hirmutav kogemus – ikkagi uus keskkond, uued inimesed, piiratud ruum – kuid enamus neist harjuvad uue olukorraga üpriski kiiresti. Mõnele kassile tekitab aga kassituba tohutut stressi, mis läheb ajaga aina hullemaks ja mida aitaks leevendada vaid kodune keskkond kindlate, tuttavate inimestega. Meie Jaanuar on üks neist kiisudest 😢 Kassipoiss on algusest peale ennast värisedes tekkide all peitnud ja nüüd on tal suurest stressist tekkinud veel ka struviidid.

Anna Jaanuarile võimalus stressirohkest olukorrast pääseda ja paku talle (hoiu)kodu! Kassike vajab struviitide lahustamiseks eritoitu, mille annaksime kassitoast kaasa, kuid mingeid ravimeid talle manustada vaja ei ole 😊

*
Kass Jaanuar saabus meile Jõhvist. Ja ta on üsna nukker, sest ta väga tahaks olla inimsoojas kodus. Kodus, kus on rahulik liikumine, tagasihoidlik suhtlus ja diivan ja tekike, kuhu alla pugeda. Hetkel on just see kodusoojus, mida Jaanuar vajab, et harjuda uue ja oi-kui-palju parema eluga. Kas sinul on vähemalt 2-3 kuuks talle tekialust pakkuda? Võib-olla kogu tema ülejäänud eluks?

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×