Uues kodus

Irbis

Kassid kodus:Irbis 3-4 kuune isane hallikas tähniline kassipoeg.
Püüti kinni kadunud Iirise pähe. Mõnikord veab, kui oled kellegi sarnane!
Külmetas hirmsasti ja karjus haleda häälega autode all.
Väga sõbralik nurrukass, laseb sülle võtta ja vabalt kõik raviprotseduurid teha, sobib lastele. Kõrvalesti pole.
Ussirohi antud, läheb vaktsineerimisele nädala pärast. Kontakt: mariann@rammo.net 54510091 Ta on iseloomult nii Iirise moodi, et valus hahhab. Kui lapsed kodus on, käib ta vabalt toas ringi. Kui ära läheme, paneme puuri, et pahandust ei teeks. Tal on nii õrn hääleke. Kohe hakkab nurruma, kui pai teha. Kes küll pakuks kodu sellele armsale hallitähnilisele kassipoisile? Teda ei pea enam kuidagi sotsialiseerima. Ta on ärasõiduks kohe peale vaktsineerimist valmis. Saavad kenasti läbi. Krahv on ikka võrratu kõuts: võtab omaks kõik kassipojad, omad ja võõrad, isased ja emased. Ta isegi poosetas Irbise ees: hüppas kõrgele kapi otsa ja istus siis seal uhke näoga. Ta pole seda kunagi enne teinud. See oli extra Irbisele imponeerimiseks, et vot nägid nüüd, mida täitsamehed oskavad, sul poja tuleb veel palju õppida. kas tähnik- Irbis on veel alles? Kuidas tal läheb? Irbis on alles ja sai täna vaktsineeritud. Väga armas kassipoiss. Lööb põues nurru.
Vast nädal on vaja veel oodata, kuni antikehad viiruste vastu tekkinud, siis on valmis koju minema.
Soovitan soojalt Irbist. Temast tuleb kena sülekõuts. Igasugune agressiivsus puudub.
Hääleke on tal ka imeõrn kiisupoja hääl. Kasukas ilus tähniline, vannis kassišampooniga puhtaks pestud. ja kuidas teiste kiisudega seltsib? kodus 1 isane, ja 2 emast. :)) Irbis saab väga hästi läbi teiste kiisudega. Eriti meeldib talle taasleitud Iiris.
Kuigi alles 4-kuune, on Irbis kange kurameerija. Emaste kassidega koos elamisest kujuneb tegelikult nende seljas elamine:) Kastreerimist enam kuigi kaugele edasi lükata ei saa.
Irbis broneeritud Tallinnasse Olgale. Irbis on nüüd uues kodus . Hetkel on veel väga arglik ja peidab ennast radika alla , aga muidu kui sülle võtta ja pai teha siis hakkab kohe nurruma . Meeletult armas poiss . Täname teid südamest väikse Irbise eest 😉 Idamaa tarkus! Kui Iiris poleks ära kadunud, poleks me Irbisest midagi teadnud. Ka Muhv, Krae ja Siidisall oleksid oma elu koduta kassidena ära elanud ja kogu see Mõisavahe koloonia. Leidsin nad, kui käisin öösiti Iirist taga otsimas. Nüüd oleme neist teadlikud ja nad on järjekorras. Kui vähegi raha annetustest koguneb, saab mõne neist jälle ulu alla võtta. Irbise ema, kuldne Lorelei, on huvitava värviga ilus noor emane, Ei ole punane, ei ole pruun, ongi kuldne. Tere! Irbis tervitab oma kodust. Ta on armas ja sõbralik kass. Päris sule kõuts ta ei ole aga kui tuleb siis peab talle pai tegema ja rääkima talle kui ilus kui tark ja kui hea kiisu ta on ja nii iga päev. Eks pahandusi teeb ka nägu iga normalne kiisu. Hommikuti kui tal kõht tühjaks läheb ja kausis midagi pole aga kõik veel magavad siis poeb tekki alla ja hamustab varbaid ööldes sellega et ” tõuse nuud suia tahaks”. Paar korda on külmkappi magnetid oma kausi pannud näidates et ” vaata mida ma sööma pean “. Me nimetame teda vahest Professoriks sest ta vaatab sellise piguga nägu ta teaks kõikke mida sa mõtled. Ta on kõige armsam kiisu mailmas. Aitäh teile.

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×