Uues kodus

Illu

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
 • Kükita küla
 • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Illu on leebe ja mänguline noor kassipreili, kes otsib kodu. Ta on pärit 20-pealisest kassikolooniast, kes elas tiheda liiklusega sõidutee ääres.

Kommentaarid

 1. Anonymous

  Tere!
  Kas ta sobiks ka teise kassiga(aastane, ster. emane) perre?

 2. Kassikaitse vabatahtlik

  Tere!

  Aitäh küsimuse eest! Illul pole meie juures olles väga palju teiste kassidega kontakti olnud, seetõttu ei saa päris kindlalt öelda, kui hästi ta perre sobida võiks. Küll aga on ta pärit suurest kolooniast, kus kassid paratamatult territooriumi jagama pidid, mis annab lootust, et ta võiks edukalt ka teise kodukassiga läbi saada. Kuna iga kass on isiksus, siis kõige parem viis kasside omavahelist sobivust testida, on neid üksteisele tutvustada ja paar nädalat koos olla lasta. Kuigi kasside omavahelised suhted kujunevad paari aastaga, siis annab ka lühem omavaheline kokkupuude juba aimdust, kuidas nad kokku klapivad.

 3. Katrin

  Tere. Kas kassike on lastega sõbralik ?

 4. Kassikaitse vabatahtlik

  Tere!
  Kahjuks ei ole Illul Kassitoas ega hoiukodus olles lastega kontakti olnud, seega päris kindlalt ei saa lubada, et ta lastega koos elama sobiks. Küll aga on ta loomult väga leebe, ei ole kedagi ka ohtu tundes rünnanud. Hetkel on Illu inimesega koos olles üsna arg ja vajab aega, et harjuda. Kui laps on samuti rahuliku loomuga ja on nõus kassile sobivas tempos liikuma, siis võib üsna kindel olla, et lapsel ja kassil kujuneb hea suhe. 🙂

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×