Otsib kodu

Hero

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: poolpikk

Vanus: 7 a.
  • Hiinalinn
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Hoiukodu kirjutab 21.03.24: “Meil läheb hästi! Hero sülekass ei ole, kuigi üksikud ööd on veetnud ka mu jalutsis magamas. Pai ja kammiga oleme sõbrad ja paid käiakse vahest ka küsimas (koos vastu jalgu nühkimisega). Ostsin talle ka posti, kuhu küüsi teritada, ja see võeti ka väga kiiresti kasutusse. Lisaks on ta äratuskella otstarbest aru saanud: hommikul peale esimese kella käimist tullakse voodi juurde ootama. Toit on tema jaoks endiselt tugev motivaator ja ta on aru saanud, et peale seda heli on lootust hommikune toit kätte saada.”
*

Hoiukodu kirjutab 16.12.23: “Vaikselt harjume üksteisega. Inimese juurde ta väga ei tiku, kuid ohutust kaugusest jälgib huviga. Maiuste vastu saab teda juba natuke paitada ja kõrvade tagant sügada. Samuti teeme tutvust kammiga. Palju ta seda ei kannata, aga iga päev paar kuni viis tõmmet lubab ilusti teha. Hero on selline pika mõtlemisega. Vajab aega, et asjadega harjuda, aga samas ei ole ta paanitseja – kui midagi tundub kahtlane, läheb lihtsalt kaugemale ja jälgib mõtlikult. Ostsin talle uue pesa aknalauale. Kaks nädalat oldi selle suhtes äärmiselt kahtlustav, kuid lõpuks otsustati, et tegelt on tegemist täitsa toreda kohaga. Lisaks on tal nüüd uus „trikk“: lootuses süüa juurde saada keerutatakse ennast põrandal nii üht kui teist pidi. Kokkuvõttes arvan et meil läheb hästi ja Hero harjub ka ilusasti kodukassi eluga.”
*

Hero on kass, kes on meie juures teinud läbi tõesti imelise muutumise. Tõelisest alfakassist, kes tahab kõigi ja kõigega kakelda, on saanud armas tagasihoidlik kiisuke. Kassipoiss pole küll veel täielikult paikass, kuid sellele nii lähedal, et me hoiame hinge kinni, kuni see juhtub. Hiljuti kolis Hero hoiukoju ja saame praegu pealt näha, kuidas ta ennast kodus avab ja hoiukodu silme all sotsiaalsemaks saab. Hero on väga motiveeritud toidust, selle peale ta julgeb inimesele ise läheneda ja näitab oma rõõmu välja ennast seinte vastu hõõrudes. Nüüd otsib ta endale seda päris oma inimest, kes annaks talle võimaluse täielikult inimesi usaldama hakata.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×