Uues kodus

Helios

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: 3 a.
  • Himmaste
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Täpselt nagu igat neljakäpalist ehtiv kasukas on isemoodi, nii on lood ka nende iseloomudega. Mõnda kassi vaadates lööb pähe kohe mõte: „Oh, milline karakter!“ Ja just sellised mõtted tekkisid meie vabatahtlikel, kui kassituppa jõudis üks aktiivne omapärase juukselõikusega kassipoiss. Lubagem tutvustada – teie ette astub üks kiisu nimega Helios.

Himmastest pärit Heliose majesteetlikku välimust rõhutavad ta pikakarvaline must-valge kasukas, roosa nina ja ilmekad vurrud. Ja tema elegantsi ei vähenda mitte karvavõrdki see, et pool tema pulstunud kasukast kassituppa tulles maha pügati.„See kasvab veelgi ilusamini tagasi,“ ütleb Helios, „küll te näete!“ Erinevalt teistest tänavatelt päästetud kassidest, kes kipuvad olema arglikud ja vaoshoitud, ei ole Helios ennast kassitoas absoluutselt tagasi hoidnud. Olgu selleks põranda hoogne kraapimine või maiuspala nimel tagajalgadele tõusmine – trikke jagub kassil kuhjaga. Vabatahtlikes valitseb üksmeel, et varasematel aastatel on Helios kindlasti tsirkuses töötanud.

Tänu sellele on kassipoisil julgust ka inimesega sotsialiseerimiseks ja näeme selgelt, et ta on valmis keerama oma elus uue lehekülje ning alustama kodukassi elu. Meie sooviks väga, et selline ilmekas tegelane ei peaks kaua päris oma kodu ootama.

Kui sa tunned, et sinu seiklusest puudub üks aktiivne kaasosaline, keda oled valmis nunnutama lõputute maiustuste ja paidega, siis paku Heliosele kodu!

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×