Otsib kodu

Heleen

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 1 a.
  • Hiinalinn
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Pisike Heleen on järjekordne imeline näide sellest, mida hoiukoduelu metsiku kassiga korda võib saata. Karvakerast, kes end iga hinna eest kaitsta püüdis, on saanud kass, kes mitte mingi hinna eest kaisust või paiulatusest lahkuda ei soovi. No okei, võib olla hea toidu nimel…
Kui Heleen veel puuris elas, ei olnud võimalik temast head reklaampilti teha, sest igal pildil välkusid hambad. Nüüd ei ole aga temast võimalik head reklaampilti saada, sest kassike ainult nühib end igal võimalusel vastu inimest. Mis õigusega peatatakse sellise valgesäbrulise kaunitari silitamine mingi totra pildi tegemiseks?! Ja oi, kui pehme tema kasukas on… justkui kassipojal! Suurust on Heleenil ka enam-vähem sama palju. Tegemist on imeliselt kompaktse kassiga, kes mahub igasse voodisse!
Heleen armastab teisi loomi, vähemalt kasse ja kalu. Viimaseid käis ta salaja imetlemas juba siis, kui pidas veel hoiukodus plaani vanni alla elama jääda. Heleen tahaks väga leida endale aktiivset mängukaaslast, kes viitsiks temaga toredaid tagaajamismänge mängida ja kelle kaisus oleks pärast mõnus põõnata. Heleeni on veel üks Väga Tähtis nõudmine: et tema päris oma inimesel oleks üks mõnus soe süli, kuhu ta saaks end võimalikult tihti kerra keerata.
Kui sul on voodis või diivanil natuke vaba ruumi, miks mitte täita see ühe imearmsa siidpehme noore kassipreiliga?

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×