Otsib kodu

Hans

Sugu: isane

Värvus: must

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Sillamäe
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Hoiukodu kirjutab, 24.11.22

Lõpuks ometi sai härrasmees Hans puurist välja ja on koos Gretega nautinud puurivaba elu, jalasirutusi ja pallikestega möllamist. Hans on väliselt stoiline härrasmees, kes veidi “Mis siis nüüd?” pilguga inimest jälgib. Kui on toidu aeg, ei jõua ta ära oodata, kui krõbinad või toortoit kaussi kukub, juba on ninaga kausis. Toiduootes teeb ta ka auringe perenaise ümber, et kus see toit juba on?! Muidu naudib ta pehmeid istumisaluseid ja sooje pesasid. Kui Grete teda müksima tuleb, siis see on tema jaoks ok, mõni kord läheb ise ka müksama, kuid vähem, kui Grete. Teiste kasside vastu tunneb huvi, kuid on veidi ka oma territooriumi otsiv, mistõttu võiks ta minna pigem kas ainukeseks kassiks või vähemdomineeriva kassi seltsiliseks. Loodame väga, et Hans saab peagi hea kodu, sest ta väärib seda!

*

Hans on tagasihoidlik kassike, kes otsib endale väga (hoiu)kodu. Hans on pidanud juba kuude kaupa puuris elama, sest peab astma tõttu saama eritoitu ja ravi. Aita Hans puurist välja!
*
See on tõeline ime, et süsimustad Hans ja Grete üldse elusalt ühe kassipäästja hoole alla said. Pool aastat tagasi, kui neid püüdma hakati, oli käre pakane ning kassid olid juba väga külmunud, haiged ja nõrgad. Hansu tagakäpp oli ilmselt rebastega võideldes tõsiselt viga saanud ja algul ei oldud kindlad, kas jalga üldse päästa õnnestub. Kohalikud aga kõndisid neist nädalate kaupa ükskõikselt mööda, nagu need kaks pisikest kiisut ei oleks üldse head elu väärt…
Kui kõik muu sai kassikestel ravitud ja isegi Hansu jalg päästetud, siis õnnetuseks tekkis mõlemal kassil raske elu tagajärjel astma. Gretel oli vahepeal lausa niivõrd tugev köha, et murdis enda ribid. Astmat on neil edukalt võimalik kontrolli all hoida hormoonravimiga, kuid just see on põhjus, miks kassikesed pärast poolt aastat ikka veel puuris elavad – nende elukohas on ka mitmeid teisi loomi ja lahtiselt neile ravimite manustamine seega võimatu.
Hans ja Grete on mõlemad veel pisut tagasihoidlikud, sest kinnises puuris elades on kasside sotsialiseerimine raskendatud, kuid arengut on juba näha. Turvalises hoiukodus võiks nad hakata kiirelt inimesi usaldama. Grete on vaiksem ja rahulikum, Hans on aktiivsem ja mängulisem. Nad on omavahel suured sõbrad ja võiks hoiukoju minna kahekesti koos, kuid saaks ka eraldi hakkama. Hoiukodu saaks kaasa kõik vajalikud vahendid ja ravimid.
*
Kui sul on võimalik talle hoiukodu pakkuda, siis palun anna sellest meile märku:
Paku hoiukodu

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×