Otsib kodu

Grete

Sugu: emane

Värvus: must

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 5 a.
  • Sillamäe
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | ussirohi

Kassi info

Hoiukodu kirjutab, 24.11.22:

Lõpuks ometi sai Grete (koos Hansuga) puurist välja ja on nüüd juba kuu aega saanud nautida avatud pinda, sirutamisrõõmu ja igapäeva inimesega. Grete on järjest uudishimulikum, on otsinud hoiukodus oleva kodukassiga ning Hansuga sõprust (miilustab ja põksib peaga) ning on väga toidulembene. Hetkel veel võtab aega, et vaadata, kas inimene on usaldust väärt, kuid on näha, et lähedus talle meeldib ja uudishimulik on ka. Gretel on imearmas pisike nägu ja äärmiselt targad, armastust täis silmad. Talle juba meeldib mängida ka pulgakesega ja erinevate pallikestega, mis põrandal lebavad. Loodame, et ta saab koju, kus on ehk sõbralik isane kass ees, kellega nad koos mängida saaks. Paku talle kodu!

*

Grete on tagasihoidlik kassike, kes otsib endale väga (hoiu)kodu. Grete on pidanud juba kuude kaupa puuris elama, sest peab astma tõttu saama eritoitu. Aita Grete puurist välja!
*
See on tõeline ime, et süsimustad Hans ja Grete üldse elusalt ühe kassipäästja hoole alla said. Pool aastat tagasi, kui neid püüdma hakati, oli käre pakane ning kassid olid juba väga külmunud, haiged ja nõrgad. Hansu tagakäpp oli ilmselt rebastega võideldes tõsiselt viga saanud ja algul ei oldud kindlad, kas jalga üldse päästa õnnestub. Kohalikud aga kõndisid neist nädalate kaupa ükskõikselt mööda, nagu need kaks pisikest kiisut ei oleks üldse head elu väärt…
Kui kõik muu sai kassikestel ravitud ja isegi Hansu jalg päästetud, siis õnnetuseks tekkis mõlemal kassil raske elu tagajärjel astma. Gretel oli vahepeal lausa niivõrd tugev köha, et murdis enda ribid. Astmat on neil edukalt võimalik kontrolli all hoida hormoonravimiga, kuid just see on põhjus, miks kassikesed pärast poolt aastat ikka veel puuris elavad – nende elukohas on ka mitmeid teisi loomi ja lahtiselt neile ravimite manustamine seega võimatu.
Hans ja Grete on mõlemad veel pisut tagasihoidlikud, sest kinnises puuris elades on kasside sotsialiseerimine raskendatud, kuid arengut on juba näha. Turvalises hoiukodus võiks nad hakata kiirelt inimesi usaldama. Grete on vaiksem ja rahulikum, Hans on aktiivsem ja mängulisem. Nad on omavahel suured sõbrad ja võiks hoiukoju minna kahekesti koos, kuid saaks ka eraldi hakkama. Hoiukodu saaks kaasa kõik vajalikud vahendid ja ravimid.
*
Kui sul on võimalik talle hoiukodu pakkuda, siis palun anna sellest meile märku:
Paku hoiukodu

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×