Otsib kodu

Gloria

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: poolpikk

Vanus: 8 a.
  • Sirgala
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Juuni 2023: Gloriast on saanud tõeline paikass! Kus nüüd on see päris oma paikäsi, kes ta koju viiks?

Uudised hoiukodust 11.12.22: Gloria on tõeline seltskonnakass. Enne tema võtmist ei osanud ma arvata, et kass, kes ei lase end puudutada, võib olla nii seltskondlik. Ta on ääretult uudishimulik, talle meeldib meie läheduses olla, olgu selleks siis filmi vaatamine, muusika mängimine või käsitöö – Gloria tuleb kohale ja vaatab, mis toimub. Talle meeldib mängida – pulgad on tema lemmikud – nii inimestega kui ka üksi. Tal on väga tasakaalukas iseloom ja ta saab teiste kassidega väga hästi läbi. Kuigi inimese puudutus on endiselt hirmutav asi, võidab mõnigi kord uudishimu ja nii ronib ta mu peale sülearvuti ekraani vaatama. Ta võtab ka minu näpuotsast maiustusi vastu. Söömise ajal saab mõnikord juba ka ta kasukat silitada. Soovitaksin Gloriat kaaslaseks igale olemasolevale kassile, aga ka mittetüütavaks kassiks, kes on endiselt sotsiaalne ja lõbus.

***

Kassitoas ringi käies on tunne, et ükskõik kuhu vabatahtlik ka ei astuks, on Gloria kohe seal samas mõne kraapimispuu alt või pesa seest piilumas. Kassitüdruk on nii uudishimulik, et peab kohe üle vaatama, kui mõni krõbinakauss on värskelt täidetud, mõni mänguasi juurde toodud või lihtsalt kühvel keset tuba vedelema unustatud. Ja kui keegi kuskil millegagi mängima hakkab, siis võib kindel olla, et peagi on ka Gloria kohal. Kassike ei pea mingiks probleemiks hiirekest või suletutti mõne teise kassiga jagada, sugugi mitte, koos on ju hoopis huvitavam!

Olles kasvanud üles tänavatel ja saades alles hiljuti inimese hoolitsust tunda, on Gloria vahel veel pisut pelglik – vabatahtlike kiiremate liigutuste peale eelistab Gloria pigem taganeda, kuid rahulikult talle lähenedes on selge, et inimene pakub talle sama palju uudishimu kui krõbinad või uued mänguasjad. Kes ometi on see suur kahejalgne kass (??), kes iga päev nagu kellavärk konservi toob ja pärast seda alati sulepulka tema ees lehvitab? Kiisu silmist on näha, et ta väga tahaks juba inimesega sõbraks saada – tule talle külla ja näita, kui vahva võib kodukassi elu olla!

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×