Otsib kodu

Gabriel

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 1 a.
  • Omanik loovutas
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Gabriel ehk Gabe on äärmiselt sõbralik ja mänguhimuline kassipoiss. Ta on tõeline hurmur, kes kiindub kiiresti, olgu tegemist inimese või teise kassiga. Noorele kassile omaselt on ta lemmiktegevuseks müramine, seega on tema jaoks ideaalne kaaslane teine mänguhimuline vurruline.
Vaatamata oma aktiivsusele tunneb ta rahulikumatel hetkedel mõnu ka sotsiaalsest lebamisest. Oma energilisuse rakendamiseks leiab ta ka muid tegevusi, näiteks voodiriiete sees soolomaadlusturniiride korraldamine, veerevate asjadega minigolfi mängimine ning palkseina-alpinism. Jõu raugedes peitub ta eelnimetatud voodiriiete alla ja pakub oma inimesele lisatasuta voodisoojendusteenust.
Esmasel tutvumisel tundub ta pigem pelglik, kuid kui anda talle võimalus inimese kätt esmalt nuusutada, võtab uudishimu võimust ja järsku ongi Gabriel kõht taeva poole, nurrumootor täispöörete peal ja nurub paisid. Vaatamata oma aktiivsele iseloomule on füüsiline kontakt tema jaoks siiski üle kõige, nimelt armastab ta mudimist, sügamist ja isegi kõhu pealt silitamist.
Toidu osas pole ta pirtsakas, see noorhärra sööks kõike, kui vaid saaks. Söögiajal tuleb ta oma lemmikinimese juurde, juhtides teda köögi poole ja samal ajal väljendades oma isu mitmekesiste vokaalsete vahenditega, alustades hiirvaiksetest piuksudest, lõpetades kõutsilike kräunatustega. Gabriel on väga huvitatud ka õues toimuvast ja aknast välja vaadates ootab ta päeva, mil inimene ta trakside ja rihma abil maad avastama viib.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×