Uues kodus

Eowyn

Kassid kodus:Umbes 4-5 kuune hirmust värisev emane kassipoeg Eowyn oli kindlalt surma mõistetud.
Teda süüdistati selles, et ta oli
1. kodutu 2. haige
3. metsik täiskasvanud isane, st. ohtlik inimestele
Oma tundi ootas Eowyn, endise nimega Spartacus (siis, kui ta veel metsik täiskasvanud isane oli), koos saatusekaaslase Makkabiga õues puuris, kus külmad ööd tema tervisele mitte head ei teinud. Tänu Eesti Loomakaitse Seltsi toetusele ja heade inimeste annetustele on väike kassitüdruk Eowyn Tartu Kassikaitse hoiukodus elus, saab ravi ja loodab saada armastava päriskodu.
Nimi Tolkieni Sõrmuste Isandast – Rohani printsess, kilbineitsi, võitleja, kes tappis Nõidkuninga, keda ei suutnud tappa ükski mees. Kontakt:54510091 merike.lillenberg@emu.ee Talle saab pai teha niipalju kui tahad. Ta laseb vabalt silmasalvi panna ja võtab suu kaudu rohtu.
Pisike on lihtsalt kardab. http://justingunter.files.wordpress.com/2007/04/eowyn-fighting.jpg http://www.geocities.com/licia_north/eowyn-05.jpeg http://vitek.blatna.net/images/lotr/lotr_Eowyn.jpg Elavad ja magavad sõbralikult koos. aga kindluse mõttes pageb sinna tagasi, kui keegi tuppa tuleb.
Ikkagi seinad ümber ja turvalisem. Eowynist ja Makkabist on saanud suured sõbrad. Mängivad ja magavad koos, lakuvad üksteist.
Koos mõisteti nad surma, koos võiks nüüd mõista nad ka ellu uues kodus. Muudkui traaviks toa ühest otsast teise ja teeks kõik kreemikarbid oma pallideks. Püsib paigal ainult magades. Saab süles mööda tuba vedada. Aga nurr veel ei tule. Kena sale kodukiisu. Ilusa kasukaga. Ja ikka nagu sukk ja saabas koos Makkabiga. Kaiele Tartusse

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×