Uues kodus

Eliza

Kassid kodus:Tänavalt leitud nälginud ja õnnetu kassipoeg. Emane. Kontakt: ttania96@gmail.com Kiisu vajab diagnoosi, ravi ja pesu.
Kui tervis parem, tehke uued pildid.
Sellest saab ilus tabby mustriga kiisu.
Kiisul võiks ka nimi olla, nimi teeb temast isiksuse. Kiisul on nimeks Eliza ja tegu on hästi mõnusa ja ilusa sülekiisuga. Tervis on korras ja kiisu otsib uut kodu. Pildi pealt vaadates tundub küll, et Eliza tervis ei ole korras-silmade ja nina juurest on korbatanud ja kõrvades on ka mingid punased jäljed, äkki on lestakraapimise jäljed. Muidu on tõesti väga ilus kiisu. Kust selline iludus pärit on? Kiisu tervis on täiesti korras. Käis arsti juures ja sai ravi ja on tore ja rõõmsameelne nurruv kiisutüdruk. IIusad pildid. Võiks siia panna. Sealt ei oska keegi vaadata. Väga ilus kiisu! Head pildid ka. Maili aadress losangelaslal@hotmail.com
Leppige ise kokku üleandmise aeg. Kirjutasin 3 päeva tagasi selle meilile ja vastust ei ole.
Tundub,et Eliza otsib ikka veel oma kodu 🙂 Taheti veel väiksemat ja isast.
Eks nad siis ise otsi meie kodulehelt. …pole veel ikka kodu leidnud? Ei ole 🙁 käidi vaatamas,aga ei sobinud vist värvus 🙁 Minule paistab ta pildi peal küll väga ilusat värvi olema, ja milline võluv tähniline kõht veel! Minu esimesel kiisul oli täpselt selline täpikõht ja selle kõhu pärast saigi ta aastaid tagasi võetud. Ka näolt on sarnane, selline väikese tarkur-kavalpea näoga. Kuna minu kiisu nimi oli Kiti, siis just selliseid triibikuid kuskil nähes me kutsume me neid Kitideks ja nad on maailma armsamad kassid. Arvata võib, et ka Eliza on iseloomukas ja kõva hüppevõimega kass. Kes vaatamas käisid hoidsid teda mõni minut käes ja ega nad teda nii väga ei uudistanud.
Eliza on tõeline jahitibi :))) kui laps ta mulle koju tõi oli ju nii pisike, kõhn ja haige.
Ei oskanud tema poolt mingit ohtu oodatagi.Unustasin linnu puuri lahti 🙁 oli mul üks papagoi kes ei oskanud lennata.. ja enam teda pole 🙁 minu viga.
Samas on ta hell ja väga tahab pai saada.Võib hõõruda ennast vastu inimest lõpmatuseni.Energiapall on ta kohe kindlasti. :)))
Eliza on nüüdseks ka vaktsineeritud. Aga paraku kassid on kiskjad, ükskõik, kui nunnud nad meile ka paistaksid. Mul oli ka aastaid tagasi siiami kass, kes kasvas üles koos valge rotiga. Mängisid kenasti sõbralikult ja ükskord, keset mängulusti, nagu muuseas, lõi kass hambad rotile kõrri ja oligi tegu tehtud. Ei saa pahandada ka!
See on kõigil kassidel veres. Ühel hetkel lööb välja. Igatahes, kaastunne minu poolt! Nii ta on…olengi ise süüdi 🙁 kedagi muud süüdistada ei saa! 🙁 Eliza läheb varsti steriliseerimisele. Kas ta on juba 6 kuune? Me ei tea tema täpset vanust.
Arvame,et kuskil 5 kuune.Kes teab võibolla rohkem.
Pealegi öeldi teha ja lähme tegema. Paar päeva tagasi helistas üks huviline ja ütles,et tahab Elizat endale.
Kuna me käisime steriliseerimisel(samal päeval kui helistati) küsisin,et kas ta tahab kiisut sellisena nagu ta paregu on või ootab paar nädalat kuni täielikult paraneb.Lubas arutada mehega ja helistada järgmisel päeval ,nüüd ongi kanudunud 🙁
Nii kurb 🙁 Kas ta sobiks elama majja, kus on 5-aastane ülienergiline poiss, 11-aastane suur puudel ja 5-aastane kastreeritud kass, kes ei talu süles olemist. Just viimase iseloomu omadus ajendas otsima veel ühte kassi, kes hea meelega istuks lapsel süles. Koer rahulik, vahest mängivad kassiga, aga kaklusi pole täheldanud. Saime eile teada,et Elizale leiti kodu Soomes 🙂
Kahju muidugi,et ta meist nii kaugele läheb,aga ära öelda enam ei saa.
Otsisime ikka päris kaua talle kodu .
Ta on suurepärase iseloomuga kiisupreili 🙂 Soovime Elizale head elu. Ja meie jätkame siis sülekiisu otsimist. Kas leidiski kodu või? Vaadake Elisabethi, ka meie kiisu. Pidi olema sülekass.
Ja Minni on ka sülekass. Mõlemad noored emased. Elisabeth juba steriliseeritud.
Suvest saadik juba ootavad kodu. Eliza läheb kindlalt Soome. 🙂 Eliza vastu nüüd tunnevad paljud huvi,helistatakse ja uuritakse.Kahjuks on ta ära lubatud. Mul kohe üldse ei vea. 🙁 Üks õhtu kell 24.00 kuulsin kiisupoja kisa väljas.Läksin välja ja ukse ees üritas resti vahele pugeda kassipoeg.Sain ta kätte.Nii kaua kuni maadlesin selle hulluga :)) keldrist tuli urisedes tema ema.Viisin kiisupoja koju.Pesin ära(jube kus on kirpe).Keldris oli veel üks kassipoeg.Käisin teda piilumas 2 päeva.Ja nüüd,täna sain ta väljas kätte.Mul siis kodus kaks kirbupalli:((((
Ma olen nii tige.See emane muudkui poegib.rääkisin ühe maja elanikuga(kes nägi kuidas kassipoega püüdsin),et korjaks emase steriliseerimiseks raha.Vastas,et tema oleks nõus,aga teab kindlalt,et meie maja rahvas ei anna senti kah,(varemgi kasside pärast sõda olnud) :(((( Kedagi ei huvita see probleem.Minu mees ütles ka ,et milleks temal seda vaja kui teisi ei huvita.Minu ema imestab, milleks seda kõike minul vaja.
Ju siis emane üritaski neid tassida sooja ja turvalisse kohta.Täna ju liikus ta selle teise kassipojaga juba teise maja otsas.
Igatahes kiisud minu arvates mõlemad emased.Lähen nädala lõpus arstile.Kõhnakesed nad on ,aga paremas seisus kui Eliza oli.
Kahjuks ei ole mul puuri kus neid hoida nii kaua kuni selgeks saavad ,et liivakast on koht kus hädasid teha.
Nüüd istun siin ja sügelen(mõttest,et neil kirbud),aga tänavale ei suuda neid saata.
Teie abiga siis loodan neile kodud leida.Lisan kuulutusi igalepoole ka. siis kõikidele kassidele kirburohi selga! Ka nendele, kellel kirpe ei ole. Muidu saavad ka need.
Pesemiseks on ka vastav kirbutapja šampoon olemas. Loomakliinikust ja vet apteekidest saab ampulli, mis tuleb lahustada 1-1,5 l vees ja sellega kõik seinaääred, põrand ja praod üle pritsida.
2 nädala pärast korrata. Siis võib kirbupesa ära hoida. Kirbud munevad tuppa, mitte kassi selga. Munadest tulevad uued kirbud ja otsivad kassi üles. Ja jälle hakkab ring peale. Et seda ei juhtuks tuleb tuba nüüd hoolega mürgitada, isegi kui ühtegi kirpu näha ei ole, ikkagi teha. Tuba tuleb tihti koristada ja pesta. Kirpudele meeldib muneda just prahi sisse. Kelder tuleks ka kirbumürgiga üle pritsida. Sealt võite ise jalgadega kirbud tuppa tassida. Muidugi tuleks ka emane kinni võtta ja steriliseerida, aga raha, raha… Ta pole ainus, kes koguaeg poegib. Meil neid järjekorras terve kari, juba möödunud aastast. Kelle eest makstakse, saab ette. Money makes difference…nagu inimeste eluski, nii kurb kui see ka poleks. Mis muud kui pange talle nimi, tehke pilt ja pange hoiukodu järjekorda. Siis on ta olemas. Kui suudate leida steriliseerimise (või ülalpidamise) raha ja hakkate ise hoiukoduks, saab kiiremini. Steriliseerimist võib toetada ka loomakaitse selts, kui neil juhtub hetkel raha olema. Nende raha tuleb ka annetustest. Söögi ja liiva jaoks sealt ei saa. See tuleb endal tekitada. Suurt pidamise puuri saaks meie käest, kui mõni puur vabaneb. Kuu aja pärast vast oleks lootust. Täna õhtul suundus Eliza Tallinnasse ja homme siis ootab teda veel üks pikk reis Soome poole.
Minu nunnu sõitiski ära 🙁 🙂

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×