Uues kodus

Elina

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 4 a.
  • Elva
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Elina on õrn ja tasakaalukas kassineiu. Eliot ja Elina elasid pikalt ühises hoiukodus ja võimalusel sooviksid kaks kassikest ka päris koju minna koos.

*

IMEARMAS ELINA OTSIB KODU, KUS LÕNGAKERAGA KIIKTOOLIS MÄNGIDA!
Elina vanust passist vaadates võiks küll pisut lõkerdada, et kus alles on kabe vanaema! Elina on tegelikult vaid paari aasta vanune kassipreili, kuid kuna ta saabus meile Elva kassikolooniast koos oma tütrega ja tütar omakorda oma kassipoegadega, siis saigi ta endale vanaema tiitli ja hüüdnime kohe külge.
Elinal on superarmsad suured silmad (nagu ka kõigil teistel Elvast tulnud kassidel) ning talle otsa vaadates tahaks kohe minna ta imepehmet kasukat paitama. Lisaks kiisu äärmiselt armsale välimusele on tal ka südantsoojendav karakter, mis on nii vanaemalikult armastav. Kassituppa saabudes võttis ta kõik kassipojad oma tiiva alla, tekitades neile uues võõras kohas turvalisema tunde.
Arvestades, et Elina on üles kasvanud metsiku kassina, pole temas grammigi metsikust. Ta on õrn ja tasakaalukas. Ta jälgib sind oma suurte silmadega nagu suurt maailmaimet. Ta isegi lubab meil oma kohevat kasukat paitada. Oeh, milline rõõm! Kohati on ta veel pisut arglik memmeke, kuid usume, et lõua alt sügamisega leiab kiirelt tee ta südamesse. 😊
Kui sooviksid endale ühte vahvat vanaema koju sokke kuduma (või tõenäolisemalt nende sokkidega mängima), siis Elina on selleks täpselt õige kaaslane!

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×