Otsib kodu

Dashi

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Räpina
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Dashi otsib endale rahulikku ja sooja kodu suure voodi ning vähemalt ühe olemasoleva kassiga, et inimeste hirmust üksinda üle saama ei peaks. Teiste kassidega tutvumist alustab Dashi enesekindla peamüksuga, seega kodus olev kass võiks juba teiste kassidega harjunud olla. Päevavalguses on ta veel häbelik, nimelt on pigem üksi kuskil nurgas, aga öösiti poeb juba jalge juurde kaissu. Kui sul veab ja Dashi hommikul veel tekkide vahel voodis magab siis naudib ta ka päris pikalt paisid (lemmik sügamiskohad on ikkagi lõua alt aga ka pea pealt kõrvade vahel). Paisid saab temalt välja meelitada ka mõne maiusega, sest inimese käsi pole nii hirmus ka mitte, kui Churut sõrmedelt lakkuda saab!

Dashi on inimese vastu pigem umbusklik, kuid on nõus toidu eest juba peamüksu andma ja mõne paiga leppima. Kassike on üsna rahuliku loomuga, kuid suleõngega mängides näitab ka oma mängulisemat poolt. Saab teiste hoiukodu kassidega väga hästi läbi – tervitab neid alati peamüksuga. Ta vajab kodu, kus on juba teine kass ees, kuna üksinda hoiab ta omaette, aga teist kassi nähes tuleb kohe peidust välja tervitama, pead hõõruma ja laseb inimeselgi julgelt pai teha.

Dashi ilmus septembri keskel oma 4 pisikese pojaga ühe hea inimese rõdule, kes Tartu Kassikaitsega ühendust võttis ja kellega koos passipere enne külma õuest tuppa aidatud sai. Tubli kassiema on oma pojad iseseisvaks kasvatanud ja on valmis ka ise uude koju minema. Chiri, Shio, Shoyu ja Kuromi ema.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×