Otsib kodu

Carlos

Sugu: isane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 9 a.
 • kodust
 • kastreeritud | kiibitud

Kassi info

2014.a oktoobris sündinud Carlos on parimas meheeas kass, kes elas koos oma peremehega nagu poissmehed muiste mõnusalt ja sõbralikult üheskoos. Olid teineteisele toeks nii rõõmus kui rasketel aegadel. Peremees hoolitses tema eest hästi-parimad palad alati Carlosele, piisavalt vabadust mõlemal.

Nagu välk selgest taevast sattus peremees haiglasse ja sealt läheb hooldekodusse. Nüüd pole teisel poissmehel kedagi, kes tema eest hoolitseb. Ainult enda peale loota küll ei saa, kõhtu ei saa täis ja külmas majas elada üksi ka ei saa. Kes aitaks Carlost ja pakuks talle kodu? Carlos on kastreeritud, kiibitud, sõbralik ja toamugavusi nautida oskav väga ilus kass.

Hetkel Tartu Kassikaitse hoiukodus.

Jaga

Kommentaarid

 1. Tiia Lehismets

  Saatsin pakkumise, ootan vastust.

 2. Ülle Villandi-Õsso

  Tere
  Kas Carlos on veel vaba? Tundub rt ta võiks minu koju sobida. Tahaks teda näha ja teada rohkem.
  Ülle

 3. Merlin

  Carlos on kass kes püüab hiiri ja armastab juua voolavat vett st kraanist siis. Samuti meeldib talle käia mõned korrad päevas ka õues jalutamas ja mööda puid ronimas. Oma soovidest annab ta ise teada: juua soovides läheb kraani juurde ja õue soovides ukse juurde ja kui soovib tuppa siis kas näub ukse taga või hüppab õues aknalauale ja annab teada, et talle nüüd tuuldumisest aitab. Carlos pelgab koeri. Kassil on iseloomu omajagu- väga ninnunännutamist ei kannata-paidel on oma lemiit aga samas aegajalt tuleb ise sülle magama-mine nüüd võta kinni. Kass sobib elama kohta kus ta saaks aegajalt käia ka õues. Hetkel hoiukodus Nõgiarus.

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×