Broneeritud

Bibi

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Omanik loovutas
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Minust

Bibi vajab kiiresti uut (hoiu)kodu. Kahjuks peab kassike oma praegusest kodust välja kolima hiljemalt 27. maiks.
Bibi on pisike sõbralik emane kiisu, kes ilmus tiinena ühe hea inimese hoovi. Seal võeti ta tuppa ja mõne aja pärast sündis tal kaks imeilusat pojakest. Kassipoegadele leiti oma päriskodud ning leidja oli valmis Bibi endale jätma, kuid kahjuks pere taksikoer ei olnud sellise valikuga nõus. Suures mures pöörduti meie poole ja võtsime Bibi oma hoole alla. Bibi kolis vahepeal oma arvatavasse päriskoju, aga kahjuks peame ta sealt kohe kohe ära tooma. Bibi pole ise süüdi oma õnnetus saatuses, vaid ta pole kahjuks leidnud seda õiget kohakest siin maailmas.
Bibi on tõeliselt armas kassike, kes naudib paisid ja inimese lähedust. Uues kohas võib ta algul olla pisut tagasihoidlik, kuid natuke harjudes on ta tõeline nunnupall. Ta on õrnahingeline ja pigem rahulikumat kodu eelistav kassike. Talle meeldib väga olla oma inimeste läheduses ja ta magab hea meelega kaisus, kui lubatakse muidugi. Kiisuke on leebe iseloomuga, ta ei hammusta ega küünista kunagi.
Bibi armastab nöörikestega ja pallidega mängimist. Ta saab läbi teiste kassidega, aga eelistaks nooremat seltsilist, kellega koos mängida.
Kui sul on võimalik Bibile hoiukodu pakkuda, siis palun anna sellest meile märku:
Paku hoiukodu

Sulge
×