Otsib kodu

Bella

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 5 a.
  • Muuga
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | ussirohi

Kassi info

Hoiukodu kirjutab:

Bella on nüüd pikka aega saanud ühes hoiukodus olla. Ta on saanud turvatunde, naudib isegi inimese silitusi, kuid sülekass ta kindlasti ei ole. Talle meeldib küll voodis inimese läheduses magada ja kui tundub sobivat, isegi magab inimese kõhu peal. Ta on selline isepäine ja lustlik, ise mängimine ei ole mingi probleem. Sobiks rahulikku, pigem vanema lapsega koju.

23.11.2021

Bella taastus steriliseerimisoperatsioonist kenasti ja on saanud ka puhata seitsme kassipoja toitmisest. Ta tunneb inimeste tegemiste vastu huvi ja on kodukassiga sõbralik, pigem isegi veidi alalhoidlik. Toitudes laseb end paitada, küll äkilise lähenemise korral sisiseb. See võib ehmatada, kuid selleks see ongi: Bella ise ei ole agressiivne. Bella vajaks kodu, kus temaga samm-sammhaaval tegeletakse ja õpetatakse kodu-kassi elu. Ta on terve elu olnud tänaval ja ei tea, mida tähendab turvatunne. Ta on iseenesest sõbralik, tuleb inimesele vastu ja isegi tahab pai vahepeal. Mängima pole ta veel hakanud, kuid kraabib kenasti kratsipuu peal. Tänaseks ei ahnitse ta ka toitu, sest on juba regulaarse toiduga harjunud ning ise ka kosunud.

*

18. septembril toodi Tartusse kõhetu kassiema seitsme paari nädalase kassipojaga, kes olid redutanud rongijaamas. Viimastel päevadel olid inimesed näinud mitme kassi hukkumist rongirööbastel ja otsustanud tegutseda. Rongijaam ja betoonist peiduurg ei ole koht pisikeste kassipoegade ja õrna kassiema jaoks. Kuigi kõik hoiukodud olid puupüsti täis leiti kassiemale üks toaots, kus ta pidi esmalt poegadega puuris olema, et harjutada liivakastiga, saada privaatsust ning hoida kassipoegi ohutult.
Tänaseks on vaevalt tudisevatest imepisikestest kassipoegadest saanud pontsakad ja mängulustlikud noored kassid: kaks punase kuuega, üks valge-punane, kolm must-valged ja üks kolmevärvine nagu ema. Kassiema Bella küll sisiseb, kuid pigem harjumusest, sest kohe peale sisisemist tuleb ja püüab jalge vastu hõõruda.
Kassiema ei ole veel harjunud, et toitu saab regulaarselt, mistõttu kipub toitu ahmima ning valjult seda nõudma kohe, kui inimene tuppa astub. Hoiukodu isase perekassiga sai kohe läbi ja oli väga sõbralik, samuti ka kassipojad tunnevad teiste kasside vastu huvi.

Kassiema ja kassipojad on kohe-kohe saamas vaktsiini ja seega on valmis peagi edasi liikuma päris kodusse.

Kui tunned huvi Bella või kassipoegade vastu, siis palun täida kodupakkuja ankeet ja täpsusta.

Kassiema ja kassipojad vajavad ka toetust toidu osas, kuna just praegune periood vajavad nad seda kõige rohkem, et taastuda või kasvada. Saad teha selleks rahalise annetuse või tuua kassiema/poja toitu otse Kassikaitsesse. Lisainfo annetuste lehel.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×