Kadunud

Bella

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 5 a.
Kadunud: 07/2021
  • Viinistu
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

Bella kadus juuli alguses Siili 2 juurest.

Juuli algusest saadik on Karlovas kadunud Siili 2 kortermajast välja lipsanud triibuline kass Bella. Viimati nähti sarnast kassi 13. juulil Siili 6 kortermaja taga Emajõe äärsesse võssa liikumas. Sinna sai pandud ka püügipuur kuid kahjuks ei ole meie Bella veel seda leidnud. Võimalik, et kass on liikunud kuhugi eemale, näiteks mõne lähedal oleva tööstuse platsile, Karlova sadama alale, Sõbra Prisma poole ja äkki ka sealt edasi lähedal asuvate majade juurde, mis jäävad Emajõe ja Turu tänava vahele.

Bella on arg ja väga suure tõenäosusega ei reageeri kutsumisele. Kui teda, või kedagi tema sarnast näete, palun andke sellest teada numbril +372 5347 2708.

Ootame väga Bellat tagasi! ❤

*

Bella on pärit Viinistu kolooniast. Meie hoole alla jõudes oli ta juba tiine ning 2020. a aprillis sai pojad, kes on õnnelikult uutesse kodudesse jõudnud. Poolmetsiku eluviisi tõttu oli Bella algul väga kartlik ning tugev emainstinkt sundis teda poegade kaitseks susisema ja käpaga vehkima. Suur rõõm on siiski tõdeda, et ajapikku Bella usaldus inimeste vastu aina kasvab. Ehkki kassike on veel uje ning võib ehmuda äkiliste liigutuste ja müra peale, võtab ta vastu paid ja põsesügamised. Vahel on isegi kuulda vaikset nurrumist. Bella vajab kodu, kus talle antaks piisavalt aega kohaneda ning ei kiirustataks teda tähelepanuga üle kuhjama. Kannatliku pere juures on Bellal kõik eeldused saamaks ideaalseks kodukassiks.

LL

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×