Uues kodus

Aslan

Kassid kodus:Aslan – Narnia kuningas
Aslan päästeti tänavalt Püha Franciscuse mälestuspäeval – rahvusvahelisel loomakaitse päeval.
Oli ka viimane aeg, külmad ööd olid teinud oma töö – Aslan sai kopsupõletiku.
Kunagi oli Aslanil kodu. Vasja oli siis tema nimi. Kui Vasja perenaine jalutuks jäi, viskas perenaise poeg
Vasja aknast välja. Inimesed küsisid, et mis nüüd kassist saab? Minia oli vastanud:
„Ei tea, pole minu asi!“. Vasja istus kuu aega akna all, ei mõistnud kuskile minna, lootis ikka koju saada, aga sinna teda enam ei lastud. Vasja perenaine on tänaseks siit ilmast lahkunud, tema kodu müügis.
Ülisõbralik kõuts laskis tänaval esmase parasiiditõrje ära teha, ronis ise transportpuuri ja sõitis arstlikule ülevaatusele. Seal siis selguski, et edasine külma maa peal magamine viiks tõenäoliselt teise ilma.
Aslan laseb end rahulikult süstida, tema tervis paraneb iga päevaga. Kõuts ei ole tänuga kitsi, ronib ise sülle ja laulab suurest õnnest. Toas käitub soliidselt, pahandust ei tee. On kuulutanud end Narnia kuningaks ja ei kavatse oma võimu teiste neljajalgsete kuningatega jagada, kahejalgsed on alati teretulnud. Aslan reageerib hästi oma uuele, eestistatud nimele ja loodab leida ka uue hea kodu. Vanust võiks kuningal olla umbes 3,4, või 5 aastat. Aslan on steriliseeritud ja saab ka vaktsineeritud. Kontakt: 54510091 merike.lillenberg@emu.ee Kust Aslan oma nime sai?
http://www.markdroberts.com/images/Narnia-Aslan-5.jpg http://www.aslantheking.com/content/view/13/1/ Kopsupõletik välja ravitud. Vaktsineeritud. Omab värvilise passipildiga lemmikloomapassi. Meeldib süles olla, nurruda ja käppadega sõtkuda. Ega ta selle peale muidugi ei tule, et tal käppade otsas ka küüned on. Igatahes süleshoidjal on soovitav paksemad riided selga panna. Aslan on suurepärane kass. Käitub toas perfektselt, ühtegi pahandust ei tee.
Laseb end süles ringi vedada. Paitamise peale laseb kohe nurru lahti. Ise tuleb sülle, hoiab inimese ligi.
Suur ilus isakass. Ainus proibleem on see, et ta on kuulutanud end Narnia kuningaks ja tahab olla ainuvalitseja. Teiste kassidega läheb kohe kaklema. Sellepärast peab väikses toas vangis istuma.
Tuleks ometi keegi ja kingiks Narnia Kuningale suure kuningriigi, kus ta saaks konkurentsitult valitseda, olla leebe ja armastav isand temale alluvatele kahejalgsetele. Seal on vähem kasse ja rohkem ruumi. Elab koos emase kassipojaga. Saavad hakkama küll. sest ei sobi tõepoolest kokku mitte ühegi teise kassiga.Istub jälle väikeses toas kinni. Nüüd saab toas ja õues elada Mulgimaal Mäekülas. Peale pikka autosõitu ja ümberistumist jõudis Aslan oma kuningriiki. Kodus üritab vallutada kappe.Olgu siis riidekapp või raamatukapp.Kui käpp vahele mahub, siis võib teda peagi kapist leida.Kuigi oli kokkulepe toas kartsas hoida, kavaldas ta enneast ikka õue.Aga tuli ka ise vabatahtlikult tagasi. Ega ta rumal ole. Toitu küllaga ja soe tuba ju võtta. Nii küsibki häälega õue ja samuti nõuab tagasi tuppa laskmist. Meelsasti magab voodis ja kassipesast väga ei huvitugi. Küll aga mängib kassileludega. Ma arvan, meil läheb HÄSTI !!! Paremini enam olla ei saagi. Ma kartstin, et läheb hulkuma.
Siis saab juba päikest ja värsket rohtu nautida.
Kõike head Teile ja Aslanile. Aslanist sai märkamatult MIKU ! Olen teda nüüd paremini tundma õppinud. Kauaaegse kassiomanikuna imestan ikka veel tema iseloomu üle. Käitub ainult talle teadaolevate reeglite järgi ja EI allu kellelegi ega millelegi. Paitada lubab ka niikaua, kui talle meeldib, edasi on küüned ja hambad. Sülle võtmisega sama lugu… Samas mängis õue peal metsjänese pojaga ja midagi halba ei juhtunud !
Majas olnud kassiluugid ja vabakäigud olid talle väikesed. Need saagisime suuremaks. Tegime pööningule minekuks n.n. kassiredeli. Päeval käib ta siis üleval tukkumas. Kui tuju on , istub metsaveerel ja jälgib linde , liblikaid.
Ja peale kassitoidu armastab ta VÄGA juustulisandiga viinerit. Mitte tavalist.
Saadan lähiajal Teile ka suviseid pilte meie koos veedetud ajast.
Kordaminekuid Teile soovides !!!

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×