Uues kodus

Angela, Stiina, Karmeen

Kassid kodus:Kolm emast kahekuust nagu näha halli-valgekirjut. On Liisbeti (Elisabethi) tütred. Nende õde on ka Paffy. Elavaloomulised, sõbralikud ja kõvad mürgeldajad. Saanud parasiiditõrje, vaktsineeritud. Kontakt: anupaas@hotmail.com tel.55543492 Need kassid on ju lõvi näuga. Ilmselt on nende kaugete esivanemate hulgas olnud mõni lõvi 🙂 Täna öösel lõi Paffy esimest korda nurru ja jäigi seda tegema iga kord, kui teda silitatakse või sülle võetakse. Paffy on kirjade järgi must, kuid pruuni aluskarvaga ja nägu on lausa kirju-mirju. Mitte küll punase valge kirju, kuid sellise musta pruuni peenikese mustriga. Väga huvitava näoga ja üldse väga armas ja pehme mütsakas ja kui nüüd see kirju pehme mütsakas nurru ka lööb, siis on ta lausa super kiisutüdruk. Tema vesihallid õed hoiavad kokku, tavaliselt teda kampa kasti magama ei võeta ja tema veedab oma päevi üldiselt üksilduses ja magab voodipesu kapis villase teki taga. Paffy sai omale kodu Türil. Sai lausa oma Perenaise, Suure Peremehe ja Pisikese Peremehe ja omaette toa ja magamiskorvi helesinise kattega. Ja selles pesas ootasid teda juba mänguhiired. Selles kodus lastakse tal rahulikult harjuda ja julgemaks kasvada ja kui tal väga igav hakkab, võibolla võeteakse talle ka seltsiline (kui tal veab). Vaat sellisesse koju sai väike üksildane kassipojahing. Väga arg on aga pole hullu küll harjub.Esimesel õhtul lõpuks siis hakks mängima ja isegi käis potil.Väga tubli on.Kui ta kaua süles on siis hakkab nii kõvasti nurruma ja otsib tegevust et millega saab mängida.Hommikuti on alati kadund ja hirmul aga kui ylesse leiame siis hakkab nurruma ja hea meel alati tal.Lapse häält küll kardab aga küll harjub.On väga ilus ja visa kiisuke meil.Loodame et julgeb ringi vaatama ka hakata. Karmeen on pesakonna kõige ilusam ja julgem kassipoeg. Juba siis, kui käisin neid esimest korda vaatamas ja pildistamas seal kohas, kus ta elas pisikese pojana oma ema ja õdedega koos ülejäänud 20 kassiga , oli tema ainuke julge ja uudistaja ja poseerija fotoaparaadi ees. Ta on väga erilise vesihalli kasukaga ja mõne valge laiguga põsel ja jalgadel. See valge ainult toob esile imeilusa halli tooni. Minu arvates on hallid kassid kasside hulgas ühed kaunimad. Ja hallide hulgas on tema kindlasti ka eesotsas.
Ja millised toredad silmad tal on, tegelikult nendel kolmel hallil õel kõigil on sellised erilised karumõmmi silmad, natuke nagu unised. Mõlemad uues kodus Ingrid kirjutab uudiseid Karmeeni kodust: Meil läheb väga hästi:)
Kiisukese nimeks sai Nelly. Nelly on rahulik kiisuke, kes vahel ka krutskeid täis.
Eriti meeldib talle palliga mängida – toob palli ilusti sulle ja ootab, et talle aina uuesti ja uuesti seda visataks:) Õhtul, kui on magamamineku aeg, lööb kõhu peal ilusasti nurru ja hommikul enne kella vaatab hoolega, et perenaine ikka õigel ajal üles saaks, mõnikord arvab, et see peaks olema juba kell 4-5 hommikul:) Meie saime ka oma kiisumi teie käest.
Nimeks tal Vilma.Kahjuks kadusid mu arvutis kõik failid,
kuid paar pilti ikka on. Piltidelt ju näha, et Vilma elul pole küll
midagi viga.Tänud Teile igati…tehtud töö ja kogu
vaeva eest. Vilma oma perega J

Kassi info

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×