Uues kodus

Väike kavalapea Amy

Sugu: emane

Värvus: triibuline

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 9 k.
  • Karlova
  • steriliseeritud | kiibitud | parasiiditõrje

Kassi info

Kassitüdruk Amy on talvel sündinud väikest kasvu suur kavalpea. Ükskõik mis suures mänguhoos juhtunud on, tema käpad seal mängus igatahes pole. Vaatab süütu näoga otsa justkui öeldes-mina ei tea küll midagi. Armastab magada inimesega koos, tahab palju paitusi, on vallatu ja mängulustlik. Sobib teiste kassidega, kuid saab ka üksi hakkama, igav tal ei ole.

Ühed head inimesed leidsid oma aiast noore kassipoja. Nad otsustasid ta tuppa meelitada ja uurida ehk on mõnel kaduma läinud. Juhtus aga selline asi, et see kassike tõi öösel ilmale 3 pojakest. Üks pisikene kahjuks vastu ei pidanud ning suri.

Leidjad ise talle hoiukodu pakkuda kahjuks ei saanud, kuna neil on mitmeid teisi loomi ning elamine pole piisavalt suur, et noorele emmele piisavalt privaatsust tagada. Nad ei osanud ka arvestada sellega, et nooruke kass kohe poegima hakkab.

Kassikaitse vabatahtlik läks järgmisel päeval kassile järgi, paraku oli kolmest kiisupojast jäänud alles kaks. Noor kassiema Amy sai oma kahe imepisikese pojaga hoiukodus privaatsesse tuppa ja sooja pessa, et pühendada täielikult taastumisele ja poegade toitmisele. Uus päev aga tuli veel kurva uudisega: ka teine kiisupoeg oli hinge heitnud. Amy oli segaduses ja veidi hirmunud. Siiski otsis ta hellust ja inimese paid ja nurrus kõvasti, kui teda paitati. Hinge kinni hoides lootsime, et kolmas, viimane kiisupoeg jääb elama. Kuna Amy oli ise imepisike, piima tundus olevat vähe ja kiisupoeg väga loid, siis oli loota raske. Nii ka läks, kolmandal öösel kell 2 kui hoiukodu inimene Amyt vaatama läks, oli ka kolmas kiisupoeg surnud. Amy oli üksi jäänud. See oli südantlõhestav pilt. Nii siis istus inimene, võttis Amy sülle ja valasid koos pisaraid, Amy küüned tuevalt inimesest kinni hoidmas.

Vahel juhtub kurbi asju, ilmselt oli tõesti Amy veel liiga nooruke ja kiisupojad sündisid liiga vara. Hea uudis on, et nüüd on Amy turvalises hoiukodus ja tasapisi on sõbrustatud teda hoiukodu teiste kassidega ja nad kalpsavad rõõmsalt ringi. Kohe-kohe viiakse Amy arsti juurde olulisi protseduure tegema. Eelkõige aga ootab Amy nüüd head kodu, kus noor ema, kes oma pojad kaotas saaks hellust, soojust ja rõõmu, mis hajutaks selle kurva sündmuse. Kas see kodu võiks olla sinu juures?

Mida Amy praegu vajab?
1) Protseduurideks raha. Kahjuks ei tule tänavakassid rahalise kaasavaraga, kuid vajalikud arstilkäimised on vaja teha. Selleks, et saaksime seda teha, vajame minimaalselt 200 EUR (ülevaatus, kiibitamine, vaktsineerimine, steriliseerimine). Leiad info ülekande tegemiseks alt.
2) Kiisupoja toitu. Osta näiteks Royal Canin Kitten toitu ja saada pakiga meile (Pakiautomaadiga telefonile 52 70 534, tasuta CollectNet Tartus, anna sõnumiga teada ja saad tuua/tuleme järgi).
3) Päriskodu. Kui tundsid oma südamesõbra ära, siis täida ankeet ja tule tutvuma <3

Kommentaarid

  1. LM

    Tupsikukene!
    Kas võiks tulla Amyt vaatama?

  2. Leelo Rand

    Palun täitke kodupakkuja ankeet ja üritame teiega esimesel võimalusel ühendust võtta: https://kassidkoju.eu/kassi-votmise-ankeet/

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×