Annetuskampaania: 1 EURO tänavakasside päästmiseks ja raviks

Tartu Kassikaitse algatas #1euroneannetus kampaania tänavakasside ravi- ja toidukulude katmiseks. “1 euro võib olla väike summa, kuid kui juba iga Kassikaitse Facebooki jälgija (täna 3171 inimest) või iga Tartu linna elanik (95 152 inimest) 1 euro annetaks, saaksime katta tohutud arved, mis kasside päästmise ja raviga kaasnevad,” selgitab kampaania ellukutsuja, Tartu Kassikaitse vabatahtlik Liisi Toom.

Tartu Kassikaitse päästab igakuiselt 25-30 kassi. Kasside eest kannavad hoolt hoiukodud, kus päästetud kassid saavad taastada usalduse inimese vastu, muutuda julgemaks ning saada vajalik ravi. “Tegutseme põhimõttel, et iga kass, vaatamata vanusele, soole, väljanägemisele ja vaatamata tervislikule seisundile oma päästmise hetkel, on väärt 100% hoolt. Iga kass saab lõpuni vajaliku ravi. Samuti teeme kõik, et kass leiaks lõpuks ka oma päriskodu,” lisab Kasside päästmise eest vastutav vabatahtlik Krislin Jädal.

Päästetud kasside arv ja ravivajadused on kaks faktorit, mis organisatsiooni arved suureks teeb. Täna on Kassikaitsel ootamas ees üle 3000 eurone arve tänavakasside ravimise eest. Sellele lisandus oktoobri lõpus 300 eurone arve kassitüdruk Lola raviks.  Lola oli jäetud tänavale ja vajas väga mastaapset parasiidiravi (täpsem lugu leitav Tartu Kassikaitse Facebookis). 

Lähenemas on külmad ajad, mil päästmist vajavate kasside arv suureneb. Nii kutsume kõiki tartlasi annetusega hoolitsema linnatänavatele jäetud kasside eest ja selle eest, et nad tänavatelt koju jõuaks. Kampaania kestab terve novembrikuu, et võimaldada igaühele, kellele kassid korda lähevad, panustada. Koos saame avaldada suuremat mõju kasside heaolule.

Annetuse tegemiseks tee ülekanne:

Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: annetus
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015 , SWIFT/BIC:EEUHEE2X  või
Swedbank: EE412200221042553213, SWIFT/BIC: HABAEE2X

Annetuste info www.kassidkoju.eu/anneta

*

Jagatav üleskutse Facebookis on leitav siin: https://www.facebook.com/tartukassikaitse/photos/a.296177093727813/3818328728179281

Lisainfo kampaania kohta: Liisi Toom, Tartu Kassikaitse vabatahtlik liisitoom@gmail.com, 52 0 534.

*

Tartu Kassikaitse on Tartus 15 aastat tegutsenud tänavakasse päästev vabatahtlik organisatsioon. Tegutseme hoiukodude süsteemina, kus päästetud kassid saavad hoolitsuse hoiukodus kuni pärikodu leidmiseni.  Kassikaitse saab tegutseda ainult tänu annetustele. Päästame iga kuu orienteeruvalt 30+ kiisut, lisaks toetame värskeid kassiomanikke info ja teadmistega, kuidas kassi pidada ja perega kohandada, tema tervise eest hoolt kanda.

Jaga

Kirjuta kommentaar

Sulge
×