Kiisudemaal

Tommi

Sugu: isane

Värvus: oranž

Karvkate: pikakarvaline

Pilvepiiril alates: 11/2022
  • teadmata
  • kastreeritud | kiibitud | parasiiditõrje

Kassi info

KODUS MÄRTSIS, PUGES HOIUKODU PERENAISE SÜDAMESSE.
2017.a. sündinud Tommi on vanarahu ise- äärmiselt sõbralik ning ka üks paras unimüts. Ärkab küll hommikul vara ja ootab rahulikult, kuni perenaine ka tõuseb üles. Selline mõnus ja rahulik imeilusa koheva kasukaga noormees. Talle meeldib, kui temaga mängitakse. Veel armastab ta inimest masseerida.

Kass Tommi on järjekordne kodukass halvast kodust, kes hakkas käima naabri juures kõigepealt söömas, seejärel keeldus üldse sealt lahkumast. Kui vaadata tema silmi, siis on ka arusaadav, miks. Ilmselt ei jätku joodikutel raha kassitoidu jaoks, mis viinast üle jääb, eks see kulub enda hinge seespidamiseks.

Tommi on väga ilus ja sõbralik pikakarvaline kass. Kui ta viidi kliinikusse, ei aimanud Tommi midagi halba. Lootis, et saab silmad korda. Aga kui ta narkoosist toibus, oli ta üllatus suur-polnud mune ja polnud ka enam imeilusat punast kohevat kasukat. Lännu mõlemad. Kasukas kasvab loodetavasti tagasi, aga munad vist mitte. Aga hea toit ja soe küljealune magamisel meeldib talle väga, nii et kurva mineviku võib rahumeeli seljataha jätta.

Sulge
×