Kiisudemaal

Simoona

Üle vikerkaare:Emane kassipoeg Simoona on umbes 8k. Väga sõbralik, armastab magada voodis, eriti inimese kaisus. Tõeline lastesõber ja jutulind. Armastab kodutoitu, kahjuks eriti rämpstoitu (kasvas kiirtoidukioski juures) ja konserve. Krõbinaist ei hooli. Kasutab liivakasti, saanud ussirohtu. On steriliseeritud. tel 56990588, a.anupaas@gmail.com Esimene päev kodus. Esimene minut istus nurgas, kust aga piilus juba kodus olevat mängivat kassi. Paar korda Simoona sisises teise kassi peale, kuid nüüd nuusutavad üksteist rahulikult, kui mööduvad. Simoona tatsab huviga toast-tuppa ja edasi-tagasi. Kõigi pereliikmetega saab väga hästi ja rahulikult läbi. Veidi veel pelgab ja suurema kolina peale paneb vudinal minema. Juba on esimesed nurrumised valla lasknud.
Kuna võrreldes pildiga on kass kolm-neli korda laiem, siis tänasest alustasime dieediga. Viies päev kodus.
Simoona on väga uudishimulik. Tonduga (esimene kass) saavad väga sõbralikult läbi. Käivad teineteisel järel ja uurivad, mida teine teeb. Vaikselt hakkavad koos mängima.
Mõnikord, kui keegi välisuksest sisse tuleb, jookseb Simoona vaatama, kes tuli. Hommikul tuleb Simoona ärkajat tervitama.
Lasi juba oma kõhtu paitada ja nurr tuleb välja juba peale vaadates 😀 Dieediga tegeleb Simoona ise. Tal tundub olevat nii põnev ja palju uurida, et nii Tondul kui Simoonal on söömine päris meelest läinud. Paistab, et näkitsevad mõne ampsu kui kõht päris tühjaks läheb ja siis jälle jooksevad teineteisel sabas ja vaatavad, mida veel uurida saab. Simoona (edaspidi Simsu) on päris palju alla võtnud ja näeb kohe täitsa kassi moodi välja. Kõhul on veel väike pekike, mis käib lipalopa, kui jookseb. Ta on uue koduga täielikult ära harjunud. Teise kassiga mängivad ja müravad pidevalt. Korra olen näinud neid ka koos tudumas!
Simsu on üllatavalt rahulik ja sõbralik. Kõige lihtsam viis teda pesta on nii, et sa võtad ta sülle ja lähed koos temaga dušši alla.
Simsul on oma lemmik punane pael ja lemmik punane hiir. Nurrumootor on tal igati töökorras, ta nurrub peaaegu koguaeg, kui sülle võtta. Samuti oli ta väga hästi kasvatatud – küüsi ei kasuta ta inimese peal mitte kunagi!
Väljas jalutamine talle ei meeldi, see-eest käib ta mitu korda päevas rõdul värsket õhku hingamas, täpselt siis kui tuju tuleb. Väga teraapiline kass, vaid otsa vaatamisest piisab, et tuju paremaks läheks ja päev tunduks helgem.

Kassi info

Sulge
×