Broneeritud

Raul

Sugu: isane

Värvus: must

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 1 a.
  • Võrumaa
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | ussirohi

Minust

Raul on armas mänguhimuline energiapall. Tema suurim unistus oleks minna päris oma koju kus on juba ees ootamas teine omasugune kassipoiss või -preili. Raulile meeldib väga teiste kassidega koos mängida ja peale mängu mõnusalt koos pesas tukkuma jääda. Siiski on tegu temperamentse tüübiga, kes vajab ka veidi enda ruumi ja annab teada, kui tema suhtlusvajadused täidetud on. Kui teda vaiksel momendil tabada, meeldivad Raulile väga ka paid ja pea pealt sügamine – siis tõstab ta üles enda lõuakese ja demonstreerib heameelest enda võimsat nurrumootorit.

Pisike Raul otsib endale kiiresti uut kodu! Praeguses kodus ei saa ta pere küülikuga hästi läbi ja meil on vaid nädalapäevad aega talle uus (hoiu)kodu leida. Raul on kodu sõnul nutikas kiisu, kes saab hakkama ka keerulisemate pusle-mänguasjadega. Talle meeldib inimestega jutustada ning kui inimene kanaliha küpsetama hakkab, siis on Raul kindlasti esimesena platsis. Pigem sobiks perre, kus pole väikseid lapsi.

Raul on kassipoeg viieliikmelisest pesakonnast, kelle õed-vennad olid temast juba eos tsipa julgemad ja kohalikud leidsid neile kiirelt kodud, kuid pisike Raulike ei jäänud tagasihoidlikumana kellelegi silma ja nii ta meie hoole alla hoiukodusse sotsialiseeruma tuligi. Nüüd on Raul juba tublisti arenenud, võtab hea meelega kõik paid vastu ja tahab väga teiste kasside seltskonda. Ideaalis võiks minna koju mõnele sõbralikumale kiisule seltsi.

Sulge
×