Uues kodus

Proua Vunts

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: teadmata
 • Karlova
 • steriliseeritud | kiibitud | parasiiditõrje

Kassi info

Saage tuttavaks – proua Vunts!
Eelmise aasta viimastel päevadel kolis minu juurde imearmas kilpkonnakarva Vunts. Ta elas Karlovas õues käiva kassina oma pere juures kuni päevani, mil Vunts sattus
õues jalutuskäiku tehes raskesse autoavariisse. Vahetult enne jõule tehtud operatsiooni järel ei olnud Vuntsil järsku enam peret, kelle juurde tagasi minna, ja veidi hiljem koliski ta minu elutuppa paigutatud uhkesse erakorterisse, et jalale rahu anda. Iga kahe nädala tagant arsti juures kontrollis käies on välja tulnud, et Vuntsi jalaluu kasvab kokku nagu noorel kassil! Seda teab ka Vunts, kes muutub oma võrdlemisi suures, ent siiski piiratud elamises üha kannatamatumaks – üha valjuhäälsemalt ja sagedamini nõuab ta õigust korteris paar tiiru teha. Nii ongi Vuntsil varsti aeg omale uus kodu leida ja mina soovitan teda küll palavalt! Vunts on ülimalt sõbralik ja paimaias, siiamaani ka väga leplik; lisaks ta nurrub lausa nii, et maa müriseb. Te lihtsalt vaadake seda kohevat majesteetlikku karvapalli, kes on nii vapper olnud!

Kommentaarid

 1. heli viin

  palju see kiisu maksab tegelikult küll kassi eest raha ei võeta see toob kassile õnnetu elu

 2. Varje Kass (Tartu Kassikaitse vabatahtlik)

  Meil on loovutustasu kassipoja eest 30 € ja täiskasvanud steriliseeritud kassi eest 45 €. See katab osaliselt kassile tehtud kulutused seoses kiipimise, parasiiditõrje ning steriliseerimisega.

 3. Diana

  Kas on teada, kuidas Proua Vunts teiste loomadega läbi saab? Nt teiste kassidega ja koertega?

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×