Kiisudemaal

Pätu

Sugu: isane

Värvus: triibuline

Karvkate: pikakarvaline

Pilvepiiril alates: 01/11/2021
  • Politsei päästis julmalt omanikult
  • kastreeritud | kiibitud

Kassi info

🥀PUHKA RAHUS, PÄTU🥀

Pätu surm oli ebaõiglane, tema kannatused välditavad. Kahjuks, ühestki rahasummast ei piisa, kui me oleme silmitsi nii suure hoolimatusega. Me ei tea, kui kaua ja millist valu pidi Pätu tundma veel enne, kui tema “omanik”, suutmata enda emotsioone kontrollida, otsustas kassi aknast välja visata. Me teame, et Pätu sai teie abil ja vabatahtlike sügava hoolimise toel kõik, mida me oskasime tema heaks teha. Kuid seda ei olnud piisavalt. Nüüd jääme me vaid küsima: Mis oleks, kui … kui keegi oleks varem märganud, kiiremini arstile saanud, kohe õige põhjuse ravida leidnud … Ja me ei saa kunagi neid vastuseid.

Aitäh kõigile, kes on Pätule kaasa elanud, tema nimel annetusi teinud ja jätkavad SOS kasside nimel annetamist. Me oleme murtud, et see nii lõppes. Viimase hetkeni veel näitas Pätu oma usaldust inimestesse. Võlgneme kõik talle ühise pingutuse, et vähem kasse peaks sellisel viisil kannatama.

Puhka rahus, Pätu ja anna andeks, et me ei suutnud sinu jaoks rohkem ära teha.


Pätu visati 6. augustil vastu ööd 5. korruse aknast välja nagu prügikott. Nii kõrgelt alla kukkunud kassidel on tavaliselt hulgitraumad, paljudel lausa sellised, et peab nad eutaneerima. Kiiresti viidi Pätu Maaülikooli kliinikusse, kus selgus, et Pätul on palju õnne olnud – ei olnud luumurdusid, siseorganid, põis polnud rebenenud. Kuid kahjuks suulaelõhe, mis on enamikel kõrgelt kukkunutel, oli ikka, ja ulatuslik. See vajas operatsiooni, mis tehti ära ja loodame väga väga, et kasvab ilusasti kokku ja ei pea uut korrigeerivat operatsiooni enam tegema. Lisaks oli murdunud üks kihv. Kaal oli ainult 3,48kg – suurekasvulise isase kassi kohta väga nälginud.

Pätu on ülisõbralik, väga leplik kassikene, kes tahab väga hellust. Sai ka operatsiooni käigus kastreeritud ja kiibitud. Koos paljude analüüsidega, operatsiooniga ja haiglapäevadega oli arve ca 1100.- Lisanduvad kordusanalüüsid ja kontroll kliinikusse. Praegu on Pätu-õnneseen hoiukodus.


Annetada saab siin:👇
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: Pätu
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015 , SWIFT/BIC:EEUHEE2X või
Swedbank: EE412200221042553213 , SWIFT/BIC: HABAEE2X


Link artiklile Postimehes

Sulge
×