Otsib kodu

Mustafa

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: 10 a.
  • Elva
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Mustafa on õnnetu saatusega kiisuke, kes oma nooruspõlves sai nautida kodukassi elu, kuid kui ta omanikud kolisid, jätsid nad kassi lihtsalt vanasse kodukohta südametult maha. Nii leidis Mustafa endale ehitusplatside ja garaažide keskel uue eluaseme ning õnneks ka kaks head vanaprouat, kes talle teiste loomade eest turvalisse kuurikesse süüa viima hakkasid. Kevade algul aga märkas üks hea inimene, et kass lonkab üht tagajalga. Kohalikud ehitusmehed teadsid rääkida, et ta käpp oli hiljuti jäänud mingi masina vahele :O Kiirelt võttis see elvakas meiega ja kassi toitnud vanaprouadega ühendust ning sättis lõksu kassi meelistoidukohta üles. Järgmisel päeval oligi juba kiisu lõksus ja kliiniku poole teel!
Kahjuks oli tol hetkel kassi lonkamine ta väikseim probleem – Mustafal oli lisaks sellele veel aneemia, neerupuudulikkus, silmaläätse nihkumine, mis talle ilmselt hirmsat valu põhjustas, hambad kohutavas seisus ja põletikunäidud veres tõusnud. Tasapisi hakkasime teda ravima ja nädala veetis Mustafa kliinikus statsionaaris. Praeguseks on ta haiged hambad ja silm eemaldatud ning kiisuke on ometi hakanud hoiukodus nurru lööma. Mõnda aega vajab ta veel ravi, kuid siis otsib endale uut (hoiu)kodu, kus saaks lõpuks ometi oma käppi sirutada ja oma inimesega suureks sõbraks saada.
Tundub, et Mustafa saaks hästi läbi ka teiste kassidega, kuid kuna ta peab saama neerutoitu, siis eelistaks kodu, kus teisi loomi pole või kus oleks võimalik kasse eraldi toita. Või miks mitte minna ka mõnele teisele neeruhaigele kiisule sõbraks!

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×