Otsib kodu

Musi

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: poolpikk

Vanus: 8 a.
  • Meeri
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

MUSI aka NÖPSIK PALUB TOETUST, ET KASVAJAGA VÕIDELDA!
Musi on armas Meerilt pärit kiisu, kes kõige esimesena oma kolooniakaaslastest hoiukodusse jõudis. Kuna must-valge kassike oli algusest peale väga paimaias, olime kindlad, et Musist saab suurepärane perekiisu ja ta leiab kiiresti hea kodu. Kahjuks aga viis saatus Musi (keda hoiukodus kutsutakse ka Nöpsikuks) teistele radadele.
Nimelt hakkas kassike tihti oksendama ja ilma mingi tavapärase põhjuseta. Kliinikus uuringutel saadi teada, et organitega kõhus on midagi väga halvasti, aga mis täpsemalt, seda veel ei teatud. Musi sai valuvaigisteid ja iiveldusvastast rohtu, mis tegid kiiresti tal tuju palju paremaks. Et aga teada saada, mis kassi tegelikult vaevab, läks Musi biopsia võtmise operatsioonile. Selgus, et vaese kassi soole küljes on kasvaja ja see oli tekitanud teistes organites muutusi ja ebatavalisi nähtusi. Lisaks avastati Musil põletikuline soolehaigus, mis tekitab valu, kõhulahtisust ja väsimust.
Õnneks saab Musi võtta rohtusid, et tema elukvaliteet raskete haiguste tõttu ei kannataks. Siiski peab kiisu olema pideva jälgimise all, kuna olukord võib iga hetk halvaloomuliseks muutuda.
Iga Musi kliinikus käik läks maksma umbes 250 eurot ja lisaks kopsakas summa tema igapäevaste ravimite eest! Vajame väga abi, et neid arveid maksta ja ka edasipidi Musile arstiabi võimaldada!
*
www.kassidkoju.eu/anneta
*
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: Musi raviarved
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015 või
Swedbank: EE412200221042553213

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×