Kiisudemaal

Mürakas

Sugu: isane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Pilvepiiril alates: 01/2021
  • Mõisavahe tn

Kassi info

Mürakas läks koju 2016 suvel.

Kui Mürakas käis esmakordselt arsti juures, tuli ta tagasi kastreeritult, pügatult(karv oli nii mullane ja paakunud, et pesemine poleks aidanud), suu mädast loputatud, paar hammast eemaldatud, silmad puhastatud. Algul peale operastsiooni oma uue kasukaga oli ta külmakartlik, magaski kampsuni sees. Esimestel päevadel sai ta valuvaigistit, et saaks oma valutava suuga korralikult süüa. Nüüd enam valuvaigistit ei saa ja isu on tal hea. Ja iseloom-lausa kuldne. Sõbralik, tänulik nurrmootor.

Nüüd on tal järgmine käik Maaülikooli hambaarsti juurde, et tõmmata välja hambad, mille eemaldamist saab teha spetsriistadega ainult Maaülikool. Enne jälle kindlasti röntgen (Felivetis tehti juba kord)

Mürakas, leitud 30.03.2016 Tartust Mõisavahe tänavalt. Mõisavahe 34 juures rõdude all pappkastides elava kassikamba kõige viletsamas seisus olev isane kass. Neid söödetakse, kuid ühistu lubas nüüd kohe-kohe need kastid likvideerida ja selle kamba laiali lüüa. Neiu, kes päästis 29. märtsil Vapra Hallikese, läks järgmisel päeval sinna maja juurde ja päästis ka kõige hullemas seisus oleva kassi, viis koju ja homme läheb temaga arsti juurde. Kassil jookseb suust verd, kurgu alla on ka haav, millest ka verd jookseb. Kust täpselt verd jookseb, sellest ei saanud ta aru täpselt, aga üsna palju küll. Õnneks on kiisul isu, konservi sööb. Karv on vilets, osadel käppadel päris maas. Liivakasti kasutas juba ka.

Sulge
×