Kiisudemaal

Miki Sinisilm

Üle vikerkaare:Miki Sinisilm on rahulik, 2003. aasta suvel sündinud kass. Rohkem diivanipadi ja kaisuloom kui mänguhimuline kass. Praegu on ta küll veel veidi vana kodu kaotusest stressis. Saab läbi teiste kasside ja inimestega, sh temaga viisakalt käituvad lapsed (ilusti laseb ka neil pai teha, aga väntsutamiskatsete peale põgeneb peitu, inimeste vastu agressiivsust pole olnud). Koertega sõber ei ole (uriseb, annab käpaga) ja loomaarstil käimine ei meeldi. Saanud parasiiditõrje süsti, vaktsineeritud, saab kastreeritud. Kontakt: mariann@rammo.net või tel. 530 245 99 Mikil on sinised silmad, kuna ta ema oli siiam. Kindlasti pole tegemist albiinoga, kel oleks kuulmis- vms probleeme.
😀 Miki on tõesti väga ilus ja rahulik kass, kuigi fotosessioonil ei raatsinud väga koostööd teha ega oma ilusaid silmi demonstreerida. Miki on nüüd ka vaktsineeritud Tema ema oli tõesti siiam. Siin lehel on üleval ka tema õde Okasroosike, kellel on hoopis kuldpruunid silmad. Nende isa oli üleni valge kass roheliste silmadega.
Miki on tõesti hästi rahuliku loomuga. Kui temaga sõbraks saada, on ta väga truu kaaslane. Miki on kurvastusest enam- vähem üle saanud, sööb hästi ja pirtsutamata, kuigi, eks lemmikuid ole ka, tohutult meeldib maksapasteet ja kala-kanakonservid, käib ilusti potil, reageerib oma nimele. Laseb mul ka kõhu alt sügada ja nurrub seejuures. Vahel vastab näugumisega, kui temaga räägin. Koertega läbi ei saa, sobib perre, kus pole koeri. Korralikult käituvate lastega saab hakkama, kuid kilamine, tagaajamine ja hoolimatu kiskumine ei sobi – sobib perre, kus vanematel on aega ja tahtmist lastele selgitada, et kass ei ole mänguasi.
Mariann,
hoiukodu
55 544 697 Kiisu broneeritud Annelile Harjumaale Kiisu on õnnelikult uues kodus. 😀 kurvad kodu-uudised-  13. märtsil 2010.a.  juhtus Mikiga õnnetus ja Miki lahkus Kiisudemaale. :(((

Kassi info

Sulge
×