Otsib kodu

Lumi

Sugu: isane

Värvus: valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 3 a.
  • Reola Kilgi tallide lähedalt

Kassi info

Lumi on päästetud Reola Kilgi tallide lähedalt, kus leiti maanteel kooserdamast. 2018.a. sündinud sõbralik isane kass. Oli nii nälginud, et enamus lihasmassist kadunud. Kõrvaotsad külmavõetud.

Kui sul on võimalik talle hoiukodu pakkuda, siis palun anna sellest meile märku:
Paku hoiukodu

Vaadates armsa valge kiisu pilte, tekib küsimus: MIS TOIMUB❓ Mõne nädala jooksul on see teine tänavale jäetud kass, kellel lisaks kohutavale üldisele olemisele on ka krambid. Mis toimub, kust nad tulevad? Miks nii juhtub? Kus on head inimesed, kes võtaks vastutuse?😔
Nutt tuleb peale nähes seda, mida kõik need loomad kannatama peavad😿. Vähemalt Lume jaoks saime me esimesed sammud teha: ta on tänu headele päästjatele hetkel soojas ning arsti aeg on kirjas. Lumi vajab nüüd aga kiiresti uut hoiukodu, kes saaks temaga tegeleda. Näiteks on vaene Lumi nii näljas, et ta sööks kõik, mis saab ära – tuleb piirata toitu, et ta end lõhki ei sööks. Lihasmass kõik kadunud, sest ilmselt pole tänaval ta midagi süüa saanud ja seda ei tea kaua. Positiivselt vaadatuna on aga hambad korras, mis tähendab, et Lumi on veel noor ja hea hoolega, õigeaegse ravi ja tasakaaluka toitumisega saab temast uhke 🤍valge🤍kasukaga nurrumootor.

Meie usume seda, kas sina ka 💝?

Palun aita Lumi tagasi väärika elu juurde:
📍1. Paku hoiukodu. Meie poolt nõuanded ja vahendid, abi kassi ravimisel. Raviarved ja toit, kõik vajalik Kassikaitse poolt. Kui ise ei saa, jaga kuulutust või räägi tuttavatega, kellel on kogemust ja võimalust kassile hoiukodu pakkuda.
📍2. Tee annetus Lumi raviarveteks 👩‍🔬. Esmaspäeval teame rohkem öelda esmaste kulutuste numbri kohta, aga sarnaste juhtumite puhul küündivad raviarved juba üle 900 euro💸. Iga euro aitab meil see raviarvet maksta.

Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: Lumi
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015, SWIFT/BIC: EEUHEE2X või
Swedbank: EE412200221042553213, SWIFT/BIC: HABAEE2X

Me saame päästa kasse vaid tänu teie abile. Aitäh, et kasse toetate ja aitate neil elu taas nautida. Tervena, täis kõhuga, mängulustis.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×