Uues kodus

Lena

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 2 a.
  • Kabina
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Lena on tagasihoidlik kassike, kes otsib endale (hoiu)kodu, kus inimesega sõbraks saada.

Kui kassid meie kassituppa saabuvad, siis peavad nad elama mõnda aega meie karantiinitoas puuris. Selle aja jooksul teeme neile kõik vajalikud protseduurid, et siis nad juba oma koju saata või kodu puudumisel meie lahtiste kasside tuppa lasta. Mõni kass võtab puurisoldud aega kui väikest puhkust – keegi kogu aeg ju paneb kausi täpselt nina alla, koristab kaks korda päevas pesa ning jagab lahkelt paisid. Mõni kass aga satub puuris väga pingesse, kui tal ei ole varem inimestega positiivseid kogemusi olnud.
Lena oli juba enne kassituppa tulekut palju läbi elanud, nii et puuris viibimine oli talle täielik katsumus. Ta oli pidevalt pinges ja hirmus, tundes ennast ohustatuna, täpselt nagu ta ema Lilith, kui ta märtsis kassituppa tuli. Lahtiste kasside tuppa pääsemisel tuli aga Lilithi uudishimulik külg välja ja loodame, et nii juhtub ka Lenaga, kes eelmisel nädalal lõpuks karantiinipuurist kassitoa vabadusse sai.
Senimaani on Lena olnud pidevas hirmus, et mis nüüd edasi saab? Kas nii jääbki? Kas kassituba peabki ta koduks saama?! Õnneks me omast kogemusest teame juba öelda, et teie imelise abiga nii see jääma ei pea. Igal hirmul on omad põhjused ja ükski hirm pole igavene. Armastus, soojus, lahkus on need, mis ravivad katkise kassi hinge. Seega palume sind, hea inimene, kui Sul on võimalus pakkuda stressis Lenale kodu, kus ta saaks end lõpuks turvaliselt tunda ja kus ta ei peaks elama iga päev kartuses, siis paku talle oma armastavat kätt ja aita Lenal leida hingerahu, mida ta on oodanud.

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×