Kiisudemaal

Kitty

Üle vikerkaare:Kitty-mitte enam esimeses nooruses kassiproua,  uhke ema Maiule, Piuksule, Oskarile ja Poisile, kes kõik nüüdseks õnnelikult uued kodud leidnud. Sobib hästi toakassiks. Iseloomult väga sõbralik, rahulik, usaldav ja inimlemb. Kitty on vaktsineeritud ja steriliseeritud. Kontakt: Merike Kuusiku tel 7300 259; 5148536 …ilus proa. Selliseid kolmevärvilisi pole meil veel olnudki. Puhas, ilusa kasukaga, väga sõbralik kass. Peaks küll igaühele meeldima. Ta juba ootab nii kaua oma kodu. Kui tuli meile, oli nagu luu ja nahk. Sünnitamisega ei saanud hakkama, kliinikus tehti keisrilõige. Nüüd on pojad kõik õnnelikult kodu leidnud ja Kiti ise nii ilusaks kohevakarvaliseks poputatud. Vanasõna ütleb, et kolmevärviline kass toob õnne. Kes ei sooviks endale õnne? Kitike tuleb ja teeb teid kohe õnnelikuks. kass on tegelikult palju ilusama näoga kui pildi peal. Pilt ei näita alati tegelikkust.
Kitit saab vaatama minna. Siis alles näete, kui ilus ta tegelikult on. Lõpuks leidis oma kodu! Kitty on meil juba 3-4 päeva siin olnud.Esimesel ööl ei maganud ta tundigi,kõndis majas ringi ja nuuskis kõike.Preaguseks on ta juba enam vähem meiega ära harjunud…ta pole enam nii närviline ja laseb end isegi juba sülle võtta kui teleka vaatamiseks läheb.Käib ilusti liivakastis ja sööb juba päris isuga(esimestel päevadel polnud tal erilist isu). Preagu harjutame Kittyt et ka õues saab ilusate ilmadega käia. Moment võtab ta päikest aknal ja uurib mis väljas toimub:) Mõnusalt sisse seadnud end,käib juba iseseisvalt õues jalutamas. Õues on juba külm ja märg:D õue ei tahagi enam minna,kui katuseräästast midagi märga kraevahele tilgub:) Seletamatutel põhjustel loobus uus kodu Kittyst, kus ta ligi 4 kuud elas ja hästi kodunenud oli. Kodu oli rahul Kittyga ja Kitty koduga, nagu eelnevatest kommentaaridest ka lugeda võis. Kuid kas peresse sündinud laps tõi muudatuse nendevahelisse suhtesse, seda me ei saagi teada. Igatahes saime Kitty viimasel hetkel tagasi, sest oldi juba käidud pakkumas varjupaigas ja kavatseti Kitty autost välja lasta “kuskil sealkandis, kust mäletati ta toodud olevat”. Milleks meil siis need lepingud on, kus kontaktandmed olemas. Igatahes on see rahulik, sõbralik ja ilusa kasuka omanik saadaval.
tel 7300 259; 5148536 vaeseke….. tunnen kaasa, aga aidata ei saa, meil 2 kassi kodus ja kassilimiit täis. Elas siis Kitty rõõmsat kassielu kuni eelmise aastani, mil tal kõhu alla
tuli suur muna ja teine väike muna selllel aastal. Muidu oli ise ikka
selgete silmade ja erksa pilguga. Söögi osas on ta alati pirts olnud.
Kui kõhu alt piimanäärmest hakkas verd tulema, leidis arst, et ilmselt
kasvajad, mida tuleks lõigata, sest muudest meetoditest poleks püsivat
abi. Alternatiiv oleks Kitty kohe magama panna. Kuid tema seisund oli
niivõrd hea, et seda ei soovitanud ei arst ega soovinud ka meie. Nüüd on
Kitty operatsioonist kosumas ja ilmselt elab hoiukodus nii kaua, kui
talle eluaastaid antud on. Kassiproua Kittyt operatsioon siiski enam ei aidanud, 1,5 kuu pärast ta lahkus vaikselt kiisudemaale. …kallis Kitty.

Kassi info

Sulge
×