Otsib kodu

Katja

Sugu: emane

Värvus: valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 9 a.
  • Otepää
  • kiibitud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Meil on hea meel teada anda, et Katja operatsioon onolnud edukas ja tema näol “ilutsenud” kasvaja on puhtalt eemaldatud. Katja on kenasti taastunud ja valmis koju minema. Aitäh kõigile, kes juba annetasid, et selle operatsiooni tehtud saaksime ja Katjale parimat ravi pakkuda saame! Annetusi saab veel teha siin.

Info hoiukodust 20.6.23
Katja on väga sotsiaalne inimestega, nõuab palju tähelepanu (hakkab mjau tegema). Rahulik, malbe, aga väga meeldib pai ja sügamine 🙂 teisi kasse väga ei salli. Ta on tõeliselt hea südamega kiisu, selline kass, kelle juurde lihtsalt tahad koju jõuda õhtul.

Kuigi pole nii krapsakas nagu teised kassid, on hooliv ja armastusväärne kiisu, kellelelgi liiga ei tee (ei hammusta ega nii). Hästi mõtlik, meeldib päikeseloojangut õhtuti vaadata. Tahab väga lähedust kindlalt, kaissu ja kõike. Vajab palju armastust. Ta on nagu see vaikne laps peres, kes tegelikult tahab väga lähedust ja armastust, kuigi ei pruugi nii väljast tunduda. Katja on väga naljakas ka, selline nunnu ja totu.

Info: 12.3.23
Otepäält umbes kuu aega tagasi leitud sõbralik valge kass, kellel on vist kõik mured, mis olla saavad. Ta tuli meie juurde äärmiselt kehvas tervislikus seisus. Ta on suhkruhaige, lõua all on nähtav kasvaja, kõhunäärmes ja silmas moodustis, mida veel uurima peab. Õnneks on tal praegu hoiukodu, kuid tema arved on ulatunud juba 1000 euroni ja neid lisandub juurde. Oleme tänulikud, kui saad Katja ravimist toetada annetusega.

Tee endale sobiv annetus pangalinkide kaudu 👉www.kassidkoju.eu/anneta👈.
Ülekande saab teha ja püsiannetuse seadistada:
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: Katja
Pangakontod:
SEB: EE581010220072929015 või
Swedbank: EE412200221042553213

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×