Uues kodus

Harriet

Sugu: emane

Värvus: must-valge

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: 5 a.
  • Himmaste
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Kaunilt laiguline Harriet on valmis oma südame sulle avama!

Milline kass on Harriet? Nii palju, kui meil on olnud au temaga aega veeta ja temaga tuttavaks saada, on Harriet näidanud end väga mitmest küljest. Algul ta oli väga ettevaatlik kõikide vabatahtlike liigutuste suhtes ja esimese kaitsereaktsioonina püüdis meid susisemisega eemale hirmutada. Mõne aja pärast sai ta juba aru, et mingit suurt ohtu see inimene talle ei valmista, nii et ta võis juba täiesti rahulikult ja ükskõikselt oma pesas põõnata, kui keegi toas ringi askeldas. Praeguseks on välja tulnud aga ka ta uudishimulik külg: kui inimene läheneb toidukausiga, ei ole ühekski susinaks ega porinaks aega, vaid tuleb kohe uudistama minna, et mida head ja paremat sinna kaussi seekord pandud on. Ja eelmisel nädalal nõustus Harriet lausa inimese sõrmeotsast maiust lakkuma!

See kõik on tõeliselt imeline progress, kuid et täpsemalt Harrieti iseloomule jaole saada, tuleks anda talle võimalus kas hoiu- või päriskodu näol. Kindlas keskkonnas kindlate inimestega tunneb iga kass end paremini ning turvalisemalt. See aga omakorda tagab kassi avanemise ning kass saab olla kass – tõeliselt lustlik karvapall, kellele meeldib üle kõige mängida, aknast linnukesi vaadelda, toiduga maiustada, jalad taeva poole magada ja mis kõige tähtsam: paitamisel nurruda.
Harrietil on selleni veel küll pisut hirmutav teekond vaja läbida – kas just sina tahaksid pakkuda talle turvalist kodu, kus ta võiks õppida, kui hea on olla kodukass?

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×