Uues kodus

Filipp

Sugu: isane

Värvus: hall

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: teadmata
  • teadmata
  • kastreeritud | kiibitud | parasiiditõrje

Kassi info

Hr Filipp on üks erakordne kass, kellel on kulda väärt iseloom. Ta hiilgab oma sõbralikkusega ja inimese lähedust armastab ta üle kõige. Oma olemuselt on ta armsalt kohmakas, raske sammuga tatsab ta inimesel järel ning proovib mitte kübetki maha jääda. Siis kui aga mängutuju tuleb, veeretab ta palli sellise osavusega, et teeb silmad ette Lionel Messilegi.

Me ei tea Filippi minevikku, ei tea, kust ta tuli ning kuidas tänavale sattus. Miks pidi see ülisõbralik kass Sillamäel tänavakassi elu elama? Jah… Filippi minevikku me muuta ei saa, küll aga võib üks eriline inimene muuta tema tuleviku. Pakkuda talle turvatunnet ning armastust ning me võime garanteerida, et saate seda ise temalt topeltkoguses tagasi. Nii armastusväärne on see kallis sõbrake. Kui tema oma tugevad, kuid samas pehmed käpad ümber paneb, kaitseb ta oma inimest kogu maailma eest.

Palun aita Filipp koju!

Kui sa saad Filippile pakkuda hoiukodu, siis palun anna endast märku täites ankeet: https://kassidkoju.eu/hoiukodu-kusimustik/

Kommentaarid

  1. Merlin Lõiv

    Hetkel on Filip minu juures hoiukodus. Tegu on ühe sõbraliku ja sõnakuuleka nurrumootoriga. Kuuletub igast käskudele ja keeldudele, pissib oma kasti, segadust ei tekita ja talle mitte ettenähtud toitu laualt ei võta. Kass kohaneb kiiresti ja on ülimalt seltskondlik ja seltsiv ka lastega. Armastab kõiki ja kohe aga eriti neid kes teda sügavad. Viimastel päevadel on õppinud jalutama ka rihma otsas (kuna koht loomale uus siis niisama jalutama lasta ei julge veel). Minu juurde jõudes sai ta oma õhtuse ampsu, vaatas ruumi üle ja ca 30 mintat hiljem peale kohale jõudmist ta juba magas diivanil. Kass käitus nii nagu oleks kõikaeg siin elanud. Filip on vana rahu ise.

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×