Otsib kodu

Elisabeth

Sugu: emane

Värvus: kolmevärviline

Karvkate: pikakarvaline

Vanus: 11 a.
  • Sillamäe
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

Hoiukodu kirjutab(7.11.23):

Elisabeth, kodusemalt Beti on rahulik daam. Eelistab pigem vaikust ja rahu ning kohta, kus pole teisi kasse. Inimese päevaplaani õpib kiirelt selgeks, sh saadab ukseni ja on ka uksel vahel vastas. Öösel magab ilusti oma lemmikutes kohtades iluund. Ta on vähenõudlik armas jälgija, kellele meeldib inimest kaugelt vaadata. Lemmikkohtadeks aknalaud, kus saab linde ja inimesi jälgida ning kõrgem kapp/riiul, millelt inimest jälgida. Toortoit suur lemmik, muu toidu suhtes pole nõudlik. Kuna hambaid on vähevõitu, siis vahel jääb keel naljakalt suust välja.

Oleme teda proovinud ka teiste kassidega, kuid läheb selle peale stressi, peidab end. Tal on ka oma veidrus, nimelt ei meeldi talle vaibad. Daamidel peavadki omad kindlad eelistused olema.

Elisabeth leiti 2020 Sillamäelt:

Ellujääja Elisabeth on kavalpea, kes on ilma koduta suutnud ellu jääda 7a. jooksul. Teda söödetakse, mida on ka näha tema välimusest, kuskil ta ööbib, igatahes ellu on jäänud ja poeginud igal aastal. Aga sellel aastal enam poegi ei tule, sest praeguseks on ta steriliseeritud, kiibitud ja saanud parasiidtõrje.

Jaga

Kommentaarid

  1. Gopi

    Is she still in tartu ?

    Gopi

Lisa kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×