Kiisudemaal

Blacky

Sugu: isane

Värvus: must

Karvkate: poolpikk

Pilvepiiril alates: 22/05/2023
  • Krootuse
  • kastreeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje | ussirohi

Kassi info

Blacky lahkus meie hulgast 22.5.23. Rahu tema hingekesele.

Blacky on olnud viimane kuu kriitilises seisus. Ta on olnud Maaülikoolis ja viimased nädalad Tähe Väikeloomakliinikus statsionaaris, sh tilga all, saanud vereülekannet ja pideva jälgimise all. Hetkel on tema immuunsusteem nii all, et meie lootus on kadumas. Raviarved on samal ajal üle pea kasvamas. Palun aita tema raviarved katta, tehes annetus siin.

Vajame ka häid soove ja igasugust toetust, sest sellises seisus kasside eest hoolitsemine murrab alati südameid. Aitäh!

***

Blacky on ilus suur kassipoiss, keda nähes tekib nii mõnelgi küsimus, kas tegemist on ikka kassi või hoopiski pantriga. Blacky on tegelikult aga täielik kaisukass, kes vajab tähelepanu vaat et sama palju kui hapnikku ning selle saamiseks ei häbenenud ta kassitoas elades valjult näuguda, käppasid puurivarbade vahelt läbi ajada ja isegi meid õrnalt näksata. Blacky puurigi pidime koristama nii, et silitasime teda samal ajal katkematult, vastasel juhul kassipoiss keerutas ringiratast ja nühkis end igal võimalusel vastu vabatahtlikku.
Paar nädalat tagasi sai Blacky pärast kuudepikkust ootust lõpuks ometi hoiukoju, kus jätkub kiisukese kesknärvipõletiku ravi, mille tulemusena võiks täielikult taastuda ta nägemis-, kuulmis- ja haistmisvõime. Seda aga näitab aeg. Hoolimata sellest, et Blacky nägemine pole ideaalne, meeldib talle väga suletutiga mängida, seda püüda ja näksida ning tal pole mingeid probleeme oma igapäevaste toimetustega hakkama saamisel. Ainus, mis tal puudu on, on tema enda inimene.
Blacky suurim soov on olla kellegi maailma nabaks: saada tähelepanu, mida ei peaks jagama, ja paikäed, mis on ainult tema jaoks.
*
Blacky on armas pruunikas-must kassipoiss, kes oli juba pikemat aega ühe talu hoovil elanud ja sealt süüa saanud, kui ühel päeval leidis pererahvas ta loiult ja apaatselt. Tulime kassikesele appi ja kiirustasime temaga kliinikusse. Nüüd taastub Blacky meie kassitoas, kuid vajaks väga sooja (hoiu)kodu, kus täielikult paraneda. Armastab väga pai ja lõua alt sügamist.

Sulge
×