Kiisudemaal

Balthasar

Sugu: isane

Värvus: hall

Karvkate: lühikarvaline

Pilvepiiril alates: 07/2022
  • Supilinn

Kassi info

Balthasar otsib ilma teiste kassideta kodu, kus rahulikult oma vanaduspäevi nautida. Praegu asub kassike teiste kassideta hoiukodus ja tunneb ennast seal suurepäraselt, mõnuledes ahju ees.

BALTHASAR VAJAB KASSIDETA HOIUKODU!

Balthasari praeguses hoiukodus on teisigi kasse, kuid kahjuks see ei sobi vanale kassikesele ja tekitab temas palju stressi. Paraku on hoiukodul keeruline teda teistest eraldi hoida. Kassike otsib (hoiu)kodu, kus saaks rahulikult üksi olla ja saada hoolitsetud. Inimestega on Balthasar pisut ettevaatlik, kuid see võib olla stressist tingitud.

19.09.2019 teatati meile väga halvas seisus isasest kassist – äärmiselt veetustunud ja väga nälginud väljanägemisega. Kass oli nii nõrk, et tema koordinatsioon oli häiritud. Kuigi meie hoole all on rekordarv kasse(üle 50), ei saanud me seda kassi abita jätta. Viisime kassi kliinikusse, kuhu ta jäi mitmeks päevaks statsionaarsele ravile. Lootsime pikalt, et leidub keegi, kes selle kassi kohta mingit infot oskab meile jagada, kuid siiani pole keegi teda omaks tunnistanud.

Sulge
×