Otsib kodu

Astra

Sugu: emane

Värvus: kilpkonnakarva

Karvkate: lühikarvaline

Vanus: teadmata
  • Karlova
  • steriliseeritud | kiibitud | vaktsineeritud | parasiiditõrje

Kassi info

Astra leiti Karlova tänavatelt, kus ta kohalike sõnul on uitanud juba 5 aastat. Algselt priske ja ilmselgelt kodukass muutus aastatega aga õnnetumaks. 2021. aasta alguses märgati, et ta kõhneneb. Suvekuudel märkas Kassikaitse vabatahtik, et Astral ripub midagi rinnaesisel ja kohalikes avastati, et ta vahepeal veritseb ning on loium. Kuna keegiteda omaks ei pidanud, tuli vabatahtlikel Astra kinni püüda ja viidi arsti juurde. Nii avastatigi, et tal on rinnanäärmevähk, mis koheselt eemaldati. Samuti olid tal puudu enamus hambaid. Arstid pakuvad, et vanust on Astral ca 10 aastat, kuigi näeb välja üsna nooruslik ja kena noor daam. Täna on Astra taastumas hoiukodus.

Astra paistab järjest sõbralikum ja uudishimulikum olevat. Lõpetatud on valuvaigistite andmine ja nüüd toetatakse tema neerusid vajalike toitainete ja eritoiduga. Astra mängib huvitatult värvilise tutiga pulgakesega ja nurrub valjult, kui hoiukodu perenaine tema juurde läheb.

Iga päevaga näeb ta ka elavam välja ja samuti nooruslikum. Usume, et tal on veel mitu head aastat nautida.

Astra vajab hädasti annetusi ravitoidu ja operatsiooni eest tasumiseks ning oktoobris hakkame otsima talle kodu. Kui tunned, et võiksid olla Astra jaoks õige sõber ja perekonnaliige, siis palun täida kodupakkuja ankeet.

Jaga

Kommentaarid

Ei ole veel ühtegi kommentaari

Kirjuta esimene kommentaar

Teie emaili ei avaldata

Sulge
×