Montonio ühekordne annetus

Meie organisatsiooni võimalused kasse aidata sõltuvad ainult meie annetuskontole laekunud annetusrahast. Kogu annetustega saadud raha kulub eranditult kasside tänavalt päästmise, toitmise ja ravi peale (s.h. parasiiditõrje, vaktsineerimine, steriliseerimine/kastreerimine, kvaliteetne toit, kassiliiv). Loe rohkem Tartu Kassikaitse tegevuse, majandusaruannete ja põhikirja kohta siin. Järgime ka annetuste kogumise head tava.

Ühekordne annetus

Tee endale sobiv annetus kindla kiisu, kindla otstarbe jaoks just sinule sobivas summas. Sellised toetused tagavad ootamatud kulud, võimaluse ühele või teisele kiisule tagada kiire abi. Summa saad valida ise, olgu see 1 euro või 100 eurot, meie jaoks on iga euro tohutu väärtusega.

Püsikorraldus

Püsiannetaja on inimene, kes toetab Tartu Kassikaitset iga kuu kindla annetussummaga. Selleks peab sõlmima oma kodupangas püsikorralduslepingu, millest on võimalik iga hetk oma internetipangas loobuda. Püsiannetuse suuruse ja selle laekumise kuupäeva valib annetaja ise ning summa laekub automaatselt kord kuus Tartu Kassikaitse pangakontole. Annetus laekub vaid juhul, kui annetaja pangakontol on vahendeid (kui ei ole, siis ülekannet ei toimu).

Miks on püsikorraldus eriti oluline?
Püsikorralduse tegijad annavad meie vabatahtlikele turvatunde. Igapäevaselt jõuab meieni abipalveid päästa tänavakasse, päästes kasse ei tea me kunagi, kui suured tulevad nende raviarved. Lisaks tähendab püsikorraldusega laekuv raha, et saame südamekergusega tellida toitu, et hoiukodudes olevad kassid saaksid kõhud täis ja steriliseeritud. Kõige olulisem on aga turvatunne, et saame haigestunud, piinatud ja kannatavad kassid terveks ravida.

Meie ühing on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja. Iga annetaja saab annetuselt tulumaksu tagasi.

Annetada saab:
Saaja: MTÜ Tartu Kassikaitse
Selgitus: annetus
Pangakontod: 
SEB: EE581010220072929015, SWIFT/BIC:EEUHEE2X või
Swedbank: EE412200221042553213, SWIFT/BIC:HABAEE2X 

SOS Fond kriitilises seisus kasside raviuuringuteks ja raviks

Tahame koos annetajate ja vabatahtlikega anda elulootust trauma, vägivalla või pikaajalise hüljatusega kassidele, kes on saanud tugeva autolöögi, inimese poolt kõrgelt alla visatud, pikaajalisest nälgimisest tekkinud probleemidega – kõik probleemid, millega viimase aasta jooksul oleme pidanud tegelema. Soovime koguda raha vähemalt kümnele traumat kogenud kassi tarbeks, et teha neile kriitilised raviuuringud ja kvaliteetne ravi. Paljud kassid, kes saavad õigeaegselt ravi saavad ka uue võimaluse armastavas kodus.

SOS Fondi saad toetada püsiannetuse või ühekordse annetusega. Soovime kokku saada 10 000 eurot (keskmine ravikulu ühe kriitilises seisus kassi puhul on 1000 eurot). Annetust tehes märgi selgitusse “SOSFond”

Võtame vastu esemelisi annetusi

 • kassiliiv – taimne, klombistuv (nt Cat’s Best, Greenwoods, Super Benek corn, Tofu jms);
 • kassitoit, mis on ostetud loomapoest: lihasisaldus vähemalt 70% ning ideaalis ei tohiks sisaldada teravilja, kondijahu, loomset jahu, soja, kunstlikke värv- ja maitseaineid ega säilitusaineid. Näiteks sobilikud brändid on Applaws, Farmina, Mac’s jms (palun konsulteeri enne annetuse tegemist);
 • ravitoidud;
 • loomadele sobilikud mänguasjad: pallid, sulepulgad, ronimis- ja küüneteritamisalused;
 • metallist ja keraamilised toidu- ja veenõud, puslekausid;
 • Feliway difuuserid ja täitepudelid (ka poolikud);
 • kehtivad toidulisandid ja ravimid: ussirohud, turjatilgad, vitamiinipastad, probiootikumipulber, antibiootikumid (Clavaseptin, Doxybactin jm), valuvaigistid, rahustid (Zylkene, Gabapentin), hormoontabletid (Medrol, Prednicortone), seeneravimid (Itraconazol, Cladosol) jms (konsulteeri meiega ka teiste oma kassidest üle jäänud ravimite osas);
 • korralikud ja puhtad riided, aksessuaarid, jalanõud, raamatud jms meie Yaga poes ja kirbuka boksides müümiseks.

Lisaks kulub meie uues kassitoas igapäevaselt kasside tervena ja ruumide puhtana hoidmiseks hulganisti üldhooldus- ja koristusvahendeid:

 • puhastuskeemia: nõudepesuvahend, vedelseep, pesupesemisevahendid ning põranda ja üldpindade puhastusvahendid;
 • desinfitseerivaid vahendid – kasutame igapäevaselt Virkon või Ecocid desinfitseerimispulbrit ja käte desinfitseerimise lahuseid;
 • koristusvahendid: prügikotid (sobivad ka paberkotid), S/M/L suuruses kummikindad, majapidamispaber, WC-paber, harjad ja kühvlid.
 • tekstiilid: linasest ja puuvillasest materjalist linad, tekikotid ja kaltsumaterjal.
 • muud vahendid: paber- ja pakketeip, märkmepaber, markerid, printeripaber.

NB! Palume mitte tuua (mõned neist asjadest on kassidele ohtlikud): 

 • toidupoest ostetud (looma)toite ja toorest liha/kala;
 • rätikuid;
 • sule- ja vatipatju/-tekke;
 • vedru- ja poroloonmadratseid;
 • pesemata tekstiile.

Asjade toomiseks võta meiega ühendust siin või kirjuta Tartu Kassikaitse Facebooki sõnumitesse. Suur tänu toetuse eest!

Sulge
×